Gå til hovedindhold

Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m

Super RodRedskaberEAN: 5060063693118
Pris fra 159,51 krtil 179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19,49 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.51 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m
159,51 kr
Til butik
Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m billede

Produktinformation

Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5060063693118
Varenr.: 15843319841103
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Super Rod Trækkabel - 3,6M
160 kr
Til butik
Super Rod Trækkabel - 3,6M billede

Produktinformation

Fladt trækkabel fra Super Rod, der gør det super enkelt at trække kabler langs lofter og vægge. Det flade og fleksible design gør, at trækkablet nemt kan glide gennem isolerede steder, samt holde en lige linje langs væggen. Cable Tongue sikrer dig et hurt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Super Rod
Kategori: Håndværk
Farve: red
Størrelse: 3.6 m
EAN: 5060063693118
Varenr.: 881776540
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Super Rod Trækkabel - 3,6M
169 kr
Til butik
Super Rod Trækkabel - 3,6M billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Super Rod
Kategori: Håndværktøj
Farve: red
Størrelse: 3.6 m
EAN: 5060063693118
Varenr.: 881776540
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Super Rod Trækkabel, 3,6 meter
170 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Super Rod Cable Tongue trækkabel, 3,6 meter
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN159,51 kr159,51 krKøb
2LavprisVærktøj160 kr160 krKøb
3LavprisEl169 kr169 krKøb
4BilligVVS DK170 kr170 krKøb
5Greenline179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m

PriceData har fulgt prisen på Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m i 178 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 159,51 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Super Rod Cable Tongue trækkabel SRCT3.6, 3,6 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026159,51 kr
6. maj 2026160 kr
23. apr. 2026159,51 kr
22. apr. 2026160 kr
19. apr. 2026159,51 kr
18. apr. 2026160 kr
15. apr. 2026159,51 kr
14. apr. 2026160 kr
21. mar. 2026159,51 kr5,49 kr (3%)
20. mar. 2026165 kr5,49 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret