Gå til hovedindhold

B-Safety Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager

B-SafetyStøvmaskerEAN: 7392203102722
Pris fra 648 krtil 687,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 39,5 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 612 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sundstrom turbofilter SR 597 A1BE2K1 2 stk
648 kr
Til butik
Sundstrom turbofilter SR 597 A1BE2K1 2 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: B-Safety
Kategori: Åndedrætsværn/Støvmasker
Farve: 1
Artikel nr.: SUN-607937
EAN: 7392203102722
Varenr.: 21013005
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager
687,5 kr
Til butik
Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager billede

Produktinformation

Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk Sundstrøm SR-597 kombifilteret ABE2K1 er specielt designet til brug i SR 500/SR 500 EX ventilatoren. Dette gasfilter beskytter mod forskellige gasser og dampe og er et vigtigt tilbehør til at sikr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
Kategori: Filtre
EAN: 7392203102722
Varenr.: 47499127750993

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK648 kr687 krKøb
2Sikkerhedsgiganten687,5 kr687,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager i 155 dage. Laveste pris i perioden er 537,5 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 716 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 624 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Sundstrøm SR-597 kombifilter ABE2K1 til SR-500 turbo 1 stk | Filtre | EN 12941 TH3 | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026648 kr31 kr (5%)
22. maj 2026679 kr31 kr (5%)
30. apr. 2026648 kr31 kr (5%)
15. apr. 2026679 kr31 kr (5%)
13. apr. 2026648 kr39,5 kr (6%)
7. apr. 2026687,5 kr28,5 kr (4%)
6. apr. 2026716 kr28,5 kr (4%)
5. apr. 2026687,5 kr2,5 kr (0%)
4. apr. 2026690 kr2,5 kr (0%)
2. apr. 2026687,5 kr2,5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret