Gå til hovedindhold

Sundstrm Safety Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700

Sundstrm SafetyEAN: 7392203005627
Pris fra 1.747 krtil 2.412,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 665,5 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1747 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Seletøj SR 552 til turboenheder SR 500 og SR 700
-14%1.747 kr
Før 2.033,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Seletøj SR 552 til turboenheder SR 500 og SR 700 billede

Produktinformation

Sundström T06-0116 er et ergonomisk og robust seletøj, udviklet til brug sammen med turboenhederne SR 500 og SR 700. Seletøjet gør det muligt at bære blæserenheden enten i lænden eller mellem skulderbladene, hvilket giver optimal komfort og fleksibilitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203005627
Varenr.: 152489
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
bresele SR552, til motor, til ryg, Sundstrm
1.954 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700
2.412,5 kr
Til butik
Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700 billede

Produktinformation

Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 Denne bæresele er specielt designet til brug sammen med Sundstrøms ventilatorenheder SR-500 og SR-700. Med Sundstrøm SR-552 bæreselen kan brugeren nemt og komfortabelt bære ventilatorenheden under forskellige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
EAN: 7392203005627
Varenr.: 47499129848145

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.747 kr1.747 krKøb
2WATTOO.DK1.954 kr1.954 krKøb
3Sikkerhedsgiganten2.412,5 kr2.412,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700 i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.747 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 2.412,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.930 kr.

Den nuværende pris på 1.747 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Sundstrøm SR-552 Bæresele til SR-500 & SR-700 | | OEKO-TEX | SR-700 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.747 kr207 kr (11%)
30. maj 20261.954 kr207 kr (12%)
23. maj 20261.747 kr665,5 kr (28%)
22. maj 20262.412,5 kr665,5 kr (38%)
15. maj 20261.747 kr207 kr (11%)
14. maj 20261.954 kr207 kr (12%)
2. maj 20261.747 kr207 kr (11%)
1. maj 20261.954 kr207 kr (12%)
18. apr. 20261.747 kr207 kr (11%)
17. apr. 20261.954 kr207 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret