Gå til hovedindhold

Sundström Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580

SundströmEAN: 7392203002305
Pris fra 696,25 krtil 818,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 122,5 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 696.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Åndedrætsslange R06-0810 til hjelm SR 580
696,25 kr
Til butik
Åndedrætsslange R06-0810 til hjelm SR 580 billede

Produktinformation

Den originale åndedrætsslange R06-0810 er til SR 580 sikkerhedshjelmen/hoveddelen. Slangen transporterer ren, filtreret luft fra turboenhederne SR 500, SR 500 EX eller SR 700 og ind i hjelmen, hvor den skaber et sikkert og komfortabelt overtryk. Slangen h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203002305
Varenr.: 151484
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580
818,75 kr
Til butik
Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580 billede

Produktinformation

Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 er en pålidelig og kraftfuld tilbehørsdel, der er specielt designet til at opfylde behovene hos Sundstrøm SR-580 åndedrætsværnet. Denne slange er af høj kvalitet og er fremstillet a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
EAN: 7392203002305
Varenr.: 47499132076369

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk696,25 kr696,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten818,75 kr818,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 662,5 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 818,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 755 kr.

Den nuværende pris på 696,25 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Sundstrøm R06-0810 Slange til SR-580 | | Sundstrøm | Sundstrøm SR-580 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026696,25 kr122,5 kr (15%)
30. maj 2026818,75 kr122,5 kr (18%)
23. maj 2026696,25 kr122,5 kr (15%)
22. maj 2026818,75 kr122,5 kr (18%)
15. maj 2026696,25 kr122,5 kr (15%)
14. maj 2026818,75 kr122,5 kr (18%)
2. maj 2026696,25 kr122,5 kr (15%)
1. maj 2026818,75 kr122,5 kr (18%)
30. apr. 2026696,25 kr122,5 kr (15%)
6. mar. 2026818,75 kr156,25 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret