Gå til hovedindhold

Sundström Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker

SundströmStøvmaskerEAN: 7392203106041
Pris fra 1.462 krtil 1.850 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 388 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1462 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Friskluftshætte SR 530 str. One-size
-7%1.462 kr
Før 1.573,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Friskluftshætte SR 530 str. One-size billede

Produktinformation

Friskluftshætten SR 530 (H06-0412) er en let og komfortabel hætte designet til brug sammen med Sundströms turboudstyr - SR 500, SR 500 EX og SR 700. Hætten leverer effektiv åndedrætsbeskyttelse via overtryk i hætteområdet, som forhindrer indtrængning af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundström
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 7392203106041
Varenr.: 60790
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker
1.850 kr
Til butik
Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker billede

Produktinformation

Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte er det ideelle valg, når det kommer til beskyttelse af hovedet og skuldrene. Denne hætte er designet i en letvægtsudgave, så den ikke er tung eller besværlig at have på. Hætten er let...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sundstrøm
Kategori: Støvmasker
EAN: 7392203106041
Varenr.: 47499130208593

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.462 kr1.462 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.850 kr1.850 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker

PriceData har fulgt prisen på Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.113,94 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.543 kr.

Den nuværende pris på 1.462 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Sundstrøm SR-530 letvægts støvhætte | Støvmasker | EN 12941 TH3 | Sundstrøm Hel & halvmasker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.462 kr388 kr (21%)
30. maj 20261.850 kr387 kr (26%)
23. maj 20261.463 kr387 kr (21%)
22. maj 20261.850 kr387 kr (26%)
16. maj 20261.463 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.464 kr386 kr (21%)
14. maj 20261.850 kr386 kr (26%)
12. maj 20261.464 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.465 kr52 kr (3%)
2. maj 20261.517 kr333 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret