Gå til hovedindhold

Impo Trading Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 |

Impo TradingStøvsuger – tilbehørEAN: 5701761964086
Pris fra 96,2 krtil 110,08 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 13,88 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 | og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 |
96,2 kr
Til butik
Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 | billede

Produktinformation

Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber Vil du have optimal ydeevne og en effektiv rengøring med din Nilfisk GD 5 rygstøvsuger? Så er disse støvsugerposer ideelle for dig! Vores støvsugerposer er specielt udviklet til at passe til Ni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Impo Trading
Kategori: Støvsuger tilbehør
EAN: 5701761964086
Varenr.: 47663746974033
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Nilfisk GD5 støvsugerposer hvid 5stk
110,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten96,2 kr96,2 krKøb
2RedOffice Konpap110,08 kr110,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 |

PriceData har fulgt prisen på Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 | i 146 dage. Laveste pris i perioden er 96,2 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 145,24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 96,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Støvsugerposer til Nilfisk GD 5 rygstøvsuger 5 stk microfiber | Støvsuger tilbehør | Nilfisk GD 5 | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202696,2 kr13,88 kr (13%)
24. maj 2026110,08 kr13,88 kr (14%)
21. maj 202696,2 kr13,88 kr (13%)
19. maj 2026110,08 kr13,88 kr (14%)
18. maj 202696,2 kr13,88 kr (13%)
16. maj 2026110,08 kr13,88 kr (14%)
12. maj 202696,2 kr13,88 kr (13%)
11. maj 2026110,08 kr13,88 kr (14%)
4. maj 202696,2 kr18,88 kr (16%)
3. maj 2026115,08 kr18,88 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret