Gå til hovedindhold

Karcher Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless

KarcherStøvsuger – tilbehørEAN: 6931043630135
Pris fra 105 krtil 260 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Bilrengøringssæt 2.863-289.0 Til Vc 4 Cordless
105 kr
Til butik
Kärcher Bilrengøringssæt 2.863-289.0 Til Vc 4 Cordless billede

Produktinformation

Kärcher - 2.863-289.0 - Bilrengøringssæt - Til Vc 4- Inkl. Tilbehør - Effektiv Rengøring

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 2.863-289.0
EAN: 6931043630135
Varenr.: 998161983
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless billede

Produktinformation

Effektivt bilrengøringssæt til støvsugerenGør rengøringen af bilen nemmere med dette bilrengøringssæt til VC 4 Cordless fra Kärcher. Sættet giver dig de rigtige mundstykker til at komme ind i smalle sprækker, over sæder og i bagagerum, så støv og skidt fjernes hurtigt og grundigt. Et fleksibelt rør giver ekstra rækkevidde og komfort, når du arbejder i kabinen.Fordele ved Kärcher bilrengøringssætSættet indeholder en fleksibel slange, en fugemundstykke til trange steder samt en støvbørste til skånsom rengøring af sarte overflader. Det hele er i sort, robust design og kompatibelt med VC 4 Cordless støvsugeren.Farve: SortBrand-kompatibilitet: KärcherKompatibel model: VC 4 CordlessIndhold: Støvbørste, fleksibel slange, fugemundstykkeVægt: 0,30 kg (pakke: 0,80 kg)Mål (L × B × H): 41,5 × 12,0 × 4,3 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Støvsuger tilbehør
Vægt: 1.57g
EAN: 6931043630135
Varenr.: 1895162
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Karcher
Kategori: Støvsuger tilbehør
Vægt: 1.57g
EAN: 6931043630135
Varenr.: 1895162
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Car Cleaning kit for VC 4 Cordles
260 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK105 kr105 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3Vivas DK179 kr258 krKøb
4Proshop DK260 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless

PriceData har fulgt prisen på Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless i 166 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Støvsugerbilkit Kärcher - bilrengøringssæt til VC 4 Cordless de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
16. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
15. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
12. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
11. mar. 2026104 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026105 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026104 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret