Gå til hovedindhold

Nedis Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc

NedisHjem og haveEAN: 5412810311422
-16%Pris: 109 kr
1 forhandler
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc billede

Produktinformation

Erstatning af Kärcher-filter 6.904.283.0

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Hjem & Hobby
Vægt: 0.41g
Artikel nr.: NDS-VCFI205KAR
EAN: 5412810311422
Varenr.: 87598

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc

PriceData har fulgt prisen på Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc i 165 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Støvsuger Motor Filter | Udskiftning til: Kärcher  | NT 65/2 Eco / NT 65/2 Eco Me / NT 65/2 Eco Tc de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026109 kr10 kr (8%)
15. mar. 2026119 kr20 kr (14%)
4. mar. 2026139 kr54 kr (64%)
2. mar. 202685 kr54 kr (39%)
1. mar. 2026139 kr54 kr (64%)
5. feb. 202685 kr54 kr (39%)
4. feb. 2026139 kr54 kr (64%)
21. dec. 202585 kr47 kr (36%)
20. dec. 2025132 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret