Gå til hovedindhold

Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l

KärcherElektronikEAN: 4054278991726
Pris fra 950 krtil 1.569 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 619 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 876 kr 9. maj

Sammenlign priser på Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 950 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher VC 3 Poseløs Støvsuger 0,9L 700W
950 kr
Til butik
Kärcher VC 3 Poseløs Støvsuger 0,9L 700W billede

Produktinformation

Kärcher VC 3 (ERP) - Støvsuger - beholder - uden pose

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 1.198-053.0
EAN: 4054278991726
Varenr.: 1001868926
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher VC 3 - Støvsuger - beholder - uden pose - gul
996 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Støvsuger VC 3
996 kr
Til butik
Kärcher Støvsuger VC 3 billede

Produktinformation

VC 3 er en effektiv multicyklon-støvsuger med god sugeevne. Støvsugeren er poseløs og støvbeholdren er nem at tømme. Multicyklon-støvsugeren VC 3 uden pose fra Kärcher kombinerer kraftfuld rengøringsevene med funktionelt design. Den er særdeles kraftfuld uden at miste sugestyrke, og takket være den vaskbare støvbeholder sparer du pengene til støvsugerposer. Den har HEPA 13 filter med minimal støvemission og er meget støjsvag. Den særdeles effektive energiklasse A støvsuger er ideel til grundig rengøring af gulve og gulvtæpper, sprækker, hjørner, kanter og andre svært tilgængelige steder.

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Kategori: Stoevsuger
Artikel nr.: 1.198-053.0
EAN: 4054278991726
Varenr.: 3292268
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l
-3%1.009 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l
-3%1.029 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher VC 3 Poseløs Støvsuger 0,9L 700W
1.569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK950 kr950 krKøb
2CS MEGASTORE DK996 kr1.035 krKøb
3Proshop DK996 kr1.035 krKøb
4Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
5Vivas DK1.029 kr1.198 krKøb
6Ultrashop1.569 kr1.569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l

PriceData har fulgt prisen på Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l i 182 dage. Laveste pris i perioden er 792 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 1.030 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 917 kr.

Den nuværende pris på 950 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Støvsuger cylinder 700 W - Kärcher VC 3, posefri 0,9 l de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026950 kr14 kr (1%)
27. maj 2026936 kr54 kr (6%)
25. maj 2026882 kr6 kr (1%)
9. maj 2026876 kr69 kr (7%)
6. maj 2026945 kr14 kr (2%)
5. maj 2026931 kr49 kr (6%)
3. maj 2026882 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026876 kr6 kr (1%)
24. apr. 2026882 kr6 kr (1%)
9. apr. 2026876 kr36 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret