Gå til hovedindhold

None Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm

Pris fra 4.505 krtil 5.719 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.214 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4505 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm
4.505 kr
Til butik
Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm billede

Produktinformation

Stævnplatform i AISI 316 rustfrit stål med kvalitets teak og ankerrulle. Kan kombineres med en af vore kvalitetsstiger. Alle platforme har universalbeslag, som passer til de fleste både. Mål:Ø32mm 48x70cm

Produktspecifikationer

Kategori: Stævnplatform til motorbåd
Artikel nr.: HF02-232SA
EAN: 5707400253016
Varenr.: 203407
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Stævnplatform med teak & ankerrulle 70x48cm ø32mm rør
-11%5.114 kr
Før 5.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stævnplatform med teak & ankerrulle 70x48cm ø32mm rør billede

Produktinformation

Stævnplatform med teak til motorbåd Stævnplatformen monteres på boven af motorbåden og giver en stabil platform til ombordstigning forfra samt ordentlig placering af ankeret. Teakdækket er skridsikret og giver et maritimt udtryk, mens rammen i syrefast st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Platforme
EAN: 5707400253016
Varenr.: 53936169124169
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Stævnplatform med teak & ankerrulle 70x48cm ø32mm rør - 1162324
5.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK4.505 kr4.505 krKøb
2RenBåd.dk5.114 kr5.114 krKøb
3Anyparts5.719 kr5.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm

PriceData har fulgt prisen på Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.505 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 5.719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.508 kr.

Den nuværende pris på 4.505 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Stævnplatform med Ankerrulle, Teak og Rustfri Stål Ø32mm 48x70cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20264.505 kr1.155 kr (20%)
4. maj 20265.660 kr59 kr (1%)
28. mar. 20265.719 kr329 kr (6%)
22. mar. 20265.390 kr120 kr (2%)
20. mar. 20265.270 kr329 kr (6%)
19. mar. 20265.599 kr120 kr (2%)
8. mar. 20265.719 kr120 kr (2%)
15. feb. 20265.599 kr120 kr (2%)
24. jan. 20265.719 kr120 kr (2%)
30. dec. 20255.599 kr120 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret