Gå til hovedindhold

Solar Plus STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder)

Solar PlusEludstyrEAN: 9002579810180
Pris fra 25 krtil 310 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 285 kr (92% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stålrør 20mm (3/4") el-galvaniseret
25 kr
Til butik
Stålrør 20mm (3/4") el-galvaniseret billede

Produktinformation

Stålrør er el-galvaniserede og med blank overflade. Anvendes til mekanisk beskyttelse af kabelinstallationer1 bundt indeholder 40 meter

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: installationsrør metal
Farve: naturlig farve
EAN: 9002579810180
Varenr.: 0830100413
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder)
27,16 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stålrør el-galvaniseret 20 mm (3/4") - 4 meter
32 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stålrør 20Mm (3/4") El-Galvaniseret
103,07 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stlrr 20 mm (3/4") el-galvaniseret
109 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stålrør elgalvaniseret 20mm (3/4) 4 meter - (4 meter)
310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt25 kr25 krKøb
2EL-GROSSISTEN27,16 kr27,16 krKøb
3Elvvs.dk32 kr32 krKøb
4Billigelogvvs.dk103,07 kr103,07 krKøb
5WATTOO.DK109 kr109 krKøb
6CS MEGASTORE DK310 kr509 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder)

PriceData har fulgt prisen på STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for STÅLRØR 20MM (3/4") EL-GALVANISERET (Sælges kun i hele længder) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202625 kr7 kr (22%)
9. maj 202632 kr5,17 kr (19%)
8. maj 202626,83 kr
7. maj 202626,25 kr13,75 kr (34%)
6. maj 202640 kr13,17 kr (49%)
25. apr. 202626,83 kr
15. apr. 202626,25 kr1,25 kr (5%)
4. apr. 202625 kr1,83 kr (7%)
3. apr. 202626,83 kr1,83 kr (7%)
29. mar. 202625 kr1,83 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret