Gå til hovedindhold

Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå

LenovoMus og trackballsEAN: 0197529647936
Pris fra 342 krtil 439 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 267 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Tab Pen Plus Grå Aktiv skrivestift
342 kr
Til butik
Lenovo Tab Pen Plus Grå Aktiv skrivestift billede

Produktinformation

Lenovo Tab Pen Plus - Aktiv skrivestift - Bluetooth - CRU

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: ZG38C05190
EAN: 0197529647936
Varenr.: 1001566158
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå
342 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Tab Pen Plus - Aktiv skrivestift - Bluetooth - CRU
348 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stylus til tablet Lenovo Tab Pen Plus - grå aktiv skrivestift
-24%389 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stylus til tablet Lenovo Tab Pen Plus - grå aktiv skrivestift
-23%409 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Tab Pen Plus Grå Aktiv skrivestift
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK342 kr342 krKøb
2Proshop DK342 kr381 krKøb
3CS MEGASTORE DK348 kr387 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr478 krKøb
6Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 267 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Lenovo Tab Pen Plus - active stylus - Bluetooth - Stylus - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026342 kr19 kr (6%)
29. maj 2026323 kr9 kr (3%)
25. maj 2026332 kr10 kr (3%)
30. apr. 2026322 kr52 kr (19%)
29. apr. 2026270 kr3 kr (1%)
28. apr. 2026267 kr12 kr (4%)
27. apr. 2026279 kr11 kr (4%)
26. apr. 2026290 kr13 kr (4%)
25. apr. 2026303 kr12 kr (4%)
24. apr. 2026315 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret