Gå til hovedindhold

Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel

Style 4 EverKreativt LegetoejEAN: 3555801288777
Pris fra 139,95 krtil 140 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,05 kr (0% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel
139,95 kr
Til butik
Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Style 4 Ever
Kategori: Style 4 Ever Neglelak
Størrelse: OneSize
EAN: 3555801288777
Varenr.: 429342-6543192
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Style 4 Ever Neglekunsthjul
140 kr
Til butik
Style 4 Ever Neglekunsthjul billede

Produktinformation

Neglekunst-kit STYLE 4 EVER Nail Art Wheel lader dig skabe blomstrende, florale negledesigns med neglelakker, glimmer, klistermærker og charms. Dette komplette sæt er designet til 8+ år og indeholder værktøj og tilbehør til at tilpasse dine negle med pastelfarver, glimmereffekter og blomstrede negleklistermærker, med et instruktionshæfte som guider dig. Indeholder 5 neglelakker Indeholder 2 glimmerbægre Indeholder neglefil og svamp Indeholder 2 ark med negleklistermærker Indeholder glimmerpensel og ark med selvklæbende charms Indeholder instruktionshæfte Alt, hvad du behøver i ét kit til at eksperimentere med kreative neglelooks og friske, florale stilarter.

Produktspecifikationer

Mærke: Style 4 Ever
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 26359
EAN: 3555801288777
Varenr.: 3409727

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
2Proshop DK140 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel

PriceData har fulgt prisen på Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel i 98 dage. Laveste pris i perioden er 139,95 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 140 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 139,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Style 4 Ever Neglelak-sæt - Bloom - Nail Art Wheel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026139,95 kr
24. maj 2026140 kr
18. maj 2026139,95 kr
17. maj 2026140 kr
28. apr. 2026139,95 kr
25. apr. 2026140 kr
9. apr. 2026139,95 kr
8. apr. 2026140 kr
3. apr. 2026139,95 kr
2. apr. 2026140 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret