Gå til hovedindhold

Vikan Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader

VikanRengøringsartiklerEAN: 5705020093500
Pris fra 73 krtil 85,9 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12,9 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Strålerør, Nito, 18cm, sort, plast, lille dyse
73 kr
Til butik
Strålerør, Nito, 18cm, sort, plast, lille dyse billede

Produktspecifikationer

Mærke: NITO
Kategori: Rengøringsartikler
Farve: 2
Artikel nr.: 5705020093500
EAN: 5705020093500
Varenr.: 4172020
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Strålerør plastik til 93209 og 93239, 1/2" (Q)
-28%77,75 kr
Før 107,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader
-20%85,9 kr
Før 107,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader billede

Produktinformation

Det sortfarvede strålerør fra Nito er lavet af slidstærkt plast og har en lille dyse med en diameter på 1/2". Dette strålerør er designet til effektiv skylning efter skumrengøring og leverer en kraftig stråle med en vinkel på 15 grader. Den lille dyseåbni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skumudstyr
EAN: 5705020093500
Varenr.: 47429091918161

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK73 kr112 krKøb
2Globaltools.dk77,75 kr77,75 krKøb
3Sikkerhedsgiganten85,9 kr85,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader

PriceData har fulgt prisen på Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader i 155 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Strålerør, Nito, sort, plast, lille dyse, 1/2" | Skumudstyr | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Overflader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202673 kr3 kr (4%)
14. maj 202676 kr1,75 kr (2%)
5. maj 202677,75 kr1,75 kr (2%)
22. apr. 202676 kr1,75 kr (2%)
20. apr. 202677,75 kr1,75 kr (2%)
19. apr. 202676 kr1,75 kr (2%)
18. apr. 202677,75 kr29,63 kr (28%)
17. apr. 2026107,38 kr29,63 kr (38%)
9. apr. 202677,75 kr29,63 kr (28%)
8. apr. 2026107,38 kr29,63 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret