Gå til hovedindhold

None Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671

NoneSejlads og raftingEAN: 7391974267609
Pris fra 318 krtil 395 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 77 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line
-19%318 kr
Før 395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line billede

Produktinformation

Mågeskræmmer med teleskopisk glasfiberstang Mågeskræmmeren holder måger og andre fugle væk fra dæk, kaleche, bom og fortøjningspladsen. En drage monteret på en 6 meter teleskopisk glasfiberstang bevæger sig i vinden og efterligner en rovfugls naturlige be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Mågeskræmmer
EAN: 7391974267609
Varenr.: 53936106963273
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StopGull Mågeskræmmer med 6m Glasfiberstang + 5m Line
-5%358 kr
Før 376 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
StopGull Mågeskræmmer med 6m Glasfiberstang + 5m Line billede

Produktinformation

Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m transparent line. Der skal kun en svag brise til for at den virker og den flyver op til 10-12 meters højde, hvor den kaster skygger langt væk. Lavet af slidstærkt materiale, som tåler det maritime miljø

Produktspecifikationer

Mærke: Stopgull
Kategori: Fugleskræmsler
Artikel nr.: 1021808
EAN: 7391974267609
Varenr.: 205684
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671
395 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk318 kr318 krKøb
2Watski DK358 kr358 krKøb
3Anyparts395 kr395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671

PriceData har fulgt prisen på Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Mågeskræmmer med 6m glasfiberstang + 5m line - 1041671 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026318 kr5 kr (2%)
31. maj 2026323 kr5 kr (2%)
29. maj 2026328 kr5 kr (2%)
27. maj 2026333 kr5 kr (1%)
25. maj 2026338 kr5 kr (1%)
22. maj 2026343 kr7 kr (2%)
18. maj 2026336 kr5 kr (1%)
16. maj 2026341 kr6 kr (2%)
14. maj 2026347 kr1 kr (0%)
12. maj 2026348 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret