Gå til hovedindhold

Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni

Pris fra 91 krtil 129,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 38,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 29. maj

Sammenlign priser på Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni Baby Disney Stitch Foldable Phone
91 kr
Til butik
Clementoni Baby Disney Stitch Foldable Phone billede

Produktinformation

En foldbar smartphone, personliggjort med Stitch! Med 4 baggrundsbelyste taster og et spejl til at efterligne videosamtaler. Et efterligningsspil til at efterligne mor eller far, når de taler i telefon. Legetøj til børn fra 9 måneder og opefter. Oplev alle efterligningslegetøjet med Disney-licens fra Clementoni! Produktet fås i versioner med Mickey, Minnie og Stitch.

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 17519
EAN: 8005125175192
Varenr.: 3399053
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stitch Flip Phone
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stitch Flip Phone
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clementoni Stitch Flip Phone (I-17519)
114 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CLE BABY DISNEY telefon Stitch 17519
129 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK91 kr130 krKøb
2Pixizoo DK104,97 kr104,97 krKøb
3BabySam DK104,97 kr104,97 krKøb
4Teknikproffset DK114 kr163 krKøb
5CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
6Gucca.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni

PriceData har fulgt prisen på Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni i 168 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 111 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 91 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Stitch Telefon Legetøj - Disney Baby - Clementoni de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202691 kr1 kr (1%)
29. maj 202690 kr7 kr (7%)
20. maj 202697 kr1 kr (1%)
19. maj 202698 kr1 kr (1%)
23. apr. 202697 kr1 kr (1%)
22. apr. 202698 kr3 kr (3%)
17. apr. 2026101 kr10 kr (9%)
8. apr. 2026111 kr6 kr (6%)
3. apr. 2026105 kr6 kr (5%)
2. apr. 2026111 kr6 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret