Gå til hovedindhold

Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet

Pris fra 115 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34,95 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111 kr 23. maj

Sammenlign priser på Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet
115 kr
Til butik
Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet billede

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Bidelegetøj
Farve: 3
Artikel nr.: GXP-920546
EAN: 8005125179190
Varenr.: 21167803
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Clementoni Disney Baby Stitch blød rangle Stitch
138 kr
Til butik
Clementoni Disney Baby Stitch blød rangle Stitch billede

Produktinformation

Et blødt Stitch-plyslegetøj, der engagerer babyer med multisensoriske elementer, Den er nem at gribe og håndtere og hjælper med at udvikle sanserne takket være rasleelementer, en rangle og en blanding af forskellige stoffer, Med den praktiske ring kan Stitch hænges op i barnevognen, tremmesengen eller andre steder, så den kan bæres rundt, uanset hvor barnet går, Hjælper med at udvikle hørelsen og den manuelle fingerfærdighed og styrker de motoriske og sensoriske evner. 100 % maskinvaskbar, Et legetøj til den tidlige barndom, som er den perfekte gave til nyfødte, Oplysninger om emballage, Størrelse på emballage, 60 x 150 x 250 mm, Emballagens vægt, 1,000 g, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Aktivitetslegetøj
EAN: 8005125179190
Varenr.: C82234
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle baby hanging toy
149 kr
Til butik
Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle baby hanging toy billede

Produktinformation

En meget blød Stitch, der giver de mindste mulighed for at lege med multi-sensoriske elementer Den er nem at gribe og håndtere, og understøtter sensorisk udvikling takket være bideelementet, squeak-elementet og de forskellige tekstiltyper Tak Den praktiske ring kan hænges søm på klapvognen, vuggen eller hvor du vil have den altid med dig Understøtter udviklingen af ​​høresansen og manuel fingerfærdighed og understøtter motorisk og sensorisk færdigheder Et spil til de mindste, som er en perfekt gave til en baby...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clementoni
Kategori: Babylegetoej
Artikel nr.: 17919
EAN: 8005125179190
Varenr.: 3324533
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stitch Bamse - Disney Baby - Aktivitetsbamse - Clementoni
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK115 kr154 krKøb
2Teknikproffset DK138 kr197 krKøb
3Proshop DK149 kr188 krKøb
4Gucca.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet

PriceData har fulgt prisen på Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet i 181 dage. Laveste pris i perioden er 109,95 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 149,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Clementoni Disney Baby Stitch Soft Rattle, Dreng/Pige, Stof, Plast, Plys, Flerfarvet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026115 kr1 kr (1%)
30. maj 2026114 kr3 kr (3%)
23. maj 2026111 kr4 kr (3%)
21. maj 2026115 kr23 kr (17%)
7. maj 2026138 kr27 kr (24%)
30. apr. 2026111 kr27 kr (20%)
11. apr. 2026138 kr9 kr (6%)
31. mar. 2026147 kr7,03 kr (5%)
28. mar. 2026139,97 kr7,03 kr (5%)
20. mar. 2026147 kr13 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret