Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302066228
Pris fra 76 krtil 99 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Flerpolet vinklet stikprop, 3P+N+J, Lysegrå
76 kr
Til butik
LK Flerpolet vinklet stikprop, 3P+N+J, Lysegrå billede

Produktinformation

Flerpolet stikprop til kraft i vinklet opsætningTekniske specifikationerFarve: LysegråMærkestrøm: 16AMærkespænding: 440VPoler: 3P+N+J

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: light gray
EAN: 5703302066228
Varenr.: 1028009354
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Flerpolet stikprop 3-pol+N+J vinkel, hvid
76 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stikprop 3f+n+j 400v Vinkel Lysegrå
78 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikprop vinkeL 16A 3F-0-J, lysegrå
82,95 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK 16a vinkelstikprop 5pol, grå
83 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dansk flerpolet stikprop 3P+N+J vinkel lysegrå
92,91 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Dansk flerpolet stikprop 3P+N+J vinkel lysegrå
92,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Flerpolet vinklet stikprop, 3P+N+J, Lysegrå
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060
97,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK flerpolet stikprop 3P+N+J vinkel i lysegrå
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl76 kr76 krKøb
2Proshop DK76 kr115 krKøb
3Elvvs.dk78 kr78 krKøb
4CS MEGASTORE DK82,95 kr121,95 krKøb
5Greenline83 kr83 krKøb
6EL-GROSSISTEN92,91 kr92,91 krKøb
7EL-NETSALG92,91 kr92,91 krKøb
8BilligVVS DK95 kr95 krKøb
9vvsfittings.dk97,5 kr97,5 krKøb
10LavprisVVS99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060

PriceData har fulgt prisen på Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 63 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 76 kr er 9% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Stikprop flerpolet 3P+N+J vinkel, lysegrå, AAK210A5060 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202676 kr1 kr (1%)
15. apr. 202675 kr3 kr (4%)
24. mar. 202672 kr4 kr (6%)
14. mar. 202668 kr5 kr (8%)
25. feb. 202663 kr2 kr (3%)
6. dec. 202565 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret