Gå til hovedindhold

Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK

AVKSanitetEAN: 5706231146139
Pris fra 1.456 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 963 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1456 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
AVK POM stikledningsventil 63 mm, med PE-ben
1.456 kr
Til butik
AVK POM stikledningsventil 63 mm, med PE-ben billede

Produktinformation

POM stikledningsventil med sort/blå 200/200 mm PE-rør. Til drikkevand og neutrale væsker til maks. 20° C. AVK stikledningsventiler er designet med indbygget sikkerhed i alle detaljer. Skyderen er fuldvulkaniseret med AVKs egen drikkevandsgodkendte EPDM gu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AVK
Kategori: Rør & fittings
Farve: black/blue
Størrelse: 63 mm
EAN: 5706231146139
Varenr.: 142661063
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK
1.553 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
AVK 63 mm POM stikledningsventil med PE-ben, PN16
1.656,21 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
AVK POM stikledningsventil 63 mm, med PE-ben
-11%1.699 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Stikledningsventil avk 63 mm pom til svejs
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.456 kr1.456 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.553 kr1.553 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.656,21 kr1.656,21 krKøb
4CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
5Proshop DK2.419 kr2.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK

PriceData har fulgt prisen på Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.456 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 1.696 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.609 kr.

Den nuværende pris på 1.456 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Stikledningsventil 63mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.456 kr97 kr (6%)
16. maj 20261.553 kr97 kr (7%)
12. maj 20261.456 kr13 kr (1%)
2. maj 20261.469 kr187,21 kr (11%)
23. apr. 20261.656,21 kr7,79 kr (0%)
22. apr. 20261.664 kr7,79 kr (0%)
19. apr. 20261.656,21 kr7,79 kr (0%)
18. apr. 20261.664 kr7,79 kr (0%)
15. apr. 20261.656,21 kr7,79 kr (0%)
14. apr. 20261.664 kr7,79 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret