Gå til hovedindhold

Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK

AVKSanitetEAN: 5706231133078
Pris fra 1.099 krtil 1.715 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 616 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.001,04 kr 29. maj

Sammenlign priser på Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
AVK POM stikledningsventil 32 mm, med PE-ben
-12%1.099 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
AVK POM stikledningsventil 32 mm, med PE-ben billede

Produktinformation

POM stikledningsventil med sort/blå 200/200 mm PE-rør. Til drikkevand og neutrale væsker til maks. 20° C. AVK stikledningsventiler er designet med indbygget sikkerhed i alle detaljer. Skyderen er fuldvulkaniseret med AVKs egen drikkevandsgodkendte EPDM gu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AVK
Kategori: VVS fittings
Farve: black/blue
Størrelse: 32-63 mm
EAN: 5706231133078
Varenr.: 142661032
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK
1.106 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
AVK stikledningsventil med PE ben 32 mm PN16. POM
1.603,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
AVK POM stikledningsventil 32 mm, med PE-ben
1.675 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
AVK POM stikledningsventil 32 mm, med PE-ben
1.695 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Avk Stikledningsventil avk 32 mm pom til svejs
1.715 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.099 kr1.099 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.106 kr1.106 krKøb
3vvsfittings.dk1.603,75 kr1.603,75 krKøb
4BilligVVS DK1.675 kr1.675 krKøb
5LavprisVVS1.695 kr1.695 krKøb
6Proshop DK1.715 kr1.715 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK

PriceData har fulgt prisen på Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.001,04 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Stikledningsventil 32mm. POM - PN16. med PE100-SDR11 ben. AVK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.099 kr97,96 kr (10%)
29. maj 20261.001,04 kr104,96 kr (9%)
26. maj 20261.106 kr57 kr (5%)
25. maj 20261.049 kr47,96 kr (5%)
23. maj 20261.001,04 kr104,96 kr (9%)
21. maj 20261.106 kr29 kr (3%)
20. maj 20261.077 kr1 kr (0%)
19. maj 20261.078 kr76,96 kr (8%)
16. maj 20261.001,04 kr75,96 kr (7%)
15. maj 20261.077 kr75,96 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret