Gå til hovedindhold

Solar Plus Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn

Solar PlusEludstyrEAN: 5715059960032
Pris fra 39,2 krtil 43,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4,05 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35,68 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.2 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stikdåse 3R M. Jord Ingen Ledning Grøn
39,2 kr
Til butik
Stikdåse 3R M. Jord Ingen Ledning Grøn billede

Produktinformation

Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn Søgetermer: 0810000662 - - 0810000662 - 5715059960032

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Power Outlets & Sockets
EAN: 5715059960032
Varenr.: 8975482487121
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Stikdåse 3r m. jord ingen ledning grøn
40 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn
42 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STIKDÅSE 3R M. JORD INGEN LEDNING GRØN
43,15 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stikdse 3R med jord, ingen ledning, grn
43,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk39,2 kr39,2 krKøb
2MaintainIt40 kr40 krKøb
3CS MEGASTORE DK42 kr81 krKøb
4EL-GROSSISTEN43,15 kr43,15 krKøb
5WATTOO.DK43,25 kr43,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn

PriceData har fulgt prisen på Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn i 172 dage. Laveste pris i perioden er 35,53 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 88,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 39,2 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Stikkontaktdåse, 16A, DK 3 udtag, med jord, uden afbryder, Ingen ledning, grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202639,2 kr
19. maj 202640 kr
12. maj 202639,2 kr
26. apr. 202639 kr
18. apr. 202638,73 kr3,05 kr (9%)
14. apr. 202635,68 kr1,82 kr (5%)
13. apr. 202637,5 kr1,82 kr (5%)
19. feb. 202635,68 kr1,82 kr (5%)
18. feb. 202637,5 kr2,3 kr (6%)
17. feb. 202639,8 kr2,3 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret