Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m

AV-Cables.dkEludstyrEAN: 5715663955615
Pris fra 79 krtil 97,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18,5 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m
79 kr
Til butik
Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m billede

Produktinformation

Med 5 m kabel og 3 udtag giver denne stikdåse uden jord frihed til at samle flere apparater ét sted – uanset afstanden til den faste vægkontakt. Den er velegnet til hjem, kontor, værksted og anden indendørs brug. Kabellængden på 5 m gør det nemt at placere stikdåsen, hvor det passer bedst i rummet, uden at du er bundet til en kontakt i nærheden. Sikker til indendørs brug IP20-klassificeringen betyder, at stikdåsen er beregnet til tørre indendørsmiljøer som hjem, kontor og værksted. Udtagene er børnesikrede, så det bliver sværere for små fingre at få kontakt med strømmen, når stikdåsen er i brug. Praktisk design til hverdagen Det hvide plastmateriale gør stikdåsen diskret i de fleste indendørs omgivelser. Spændingsområdet er 230 V, så den passer til almindelige elinstallationer. I pakken: 1 stk. stikdåse uden jord med 3 udtag og fastmonteret 5 m kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Stikdåse uden jord
Artikel nr.: 7828112283
EAN: 5715663955615
Varenr.: 86405
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse T11 3R uden jord 5m hvid
83,43 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stikdåse T11 3R uden jord 5m hvid
83,43 kr
Til butik
Stikdåse T11 3R uden jord 5m hvid billede

Produktinformation

Stikdåse T11 3R uden jord i hvid med en ledningslængde på 5 meter er designet til at forsyne elektriske apparater med strøm i situationer, hvor jordforbindelse ikke er nødvendig. Denne model har tre udtag og er velegnet til installationer, hvor jord ikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 5715663955615
Varenr.: 15253162426694
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Stikdåse 3 udtag 5 mtr ledning
-12%97,5 kr
Før 110,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK79 kr79 krKøb
2EL-GROSSISTEN83,43 kr83,43 krKøb
3EL-NETSALG83,43 kr83,43 krKøb
4RedOffice Konpap97,5 kr97,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m

PriceData har fulgt prisen på Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m i 160 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 106,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Stikdåse T11 3R uden jord - Hvid - 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 202679 kr4,43 kr (5%)
4. mar. 202683,43 kr
3. mar. 202683,5 kr
3. feb. 202683,43 kr10,32 kr (11%)
2. feb. 202693,75 kr10,32 kr (12%)
24. jan. 202683,43 kr10,32 kr (11%)
22. jan. 202693,75 kr10,32 kr (12%)
14. jan. 202683,43 kr22,82 kr (21%)
7. jan. 2026106,25 kr22,82 kr (27%)
24. dec. 202583,43 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret