Gå til hovedindhold

AV-Cables.dk Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m

AV-Cables.dkStikdåserEAN: 5715663955226
Pris fra 125,04 krtil 170 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,96 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.04 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse T11 3R med jord 3m sort
125,04 kr
Til butik
Stikdåse T11 3R med jord 3m sort billede

Produktinformation

Med børnesikring og vinklet stik. 10A/250V, med plastledning 3x0,75mm2.

Produktspecifikationer

Kategori: Sikringer & Afbrydere
EAN: 5715663955226
Varenr.: 15841597260111
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m
129 kr
Til butik
Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m billede

Produktinformation

Det vinklede stik og 3 m kabel giver fleksibilitet til at placere denne stikdåse med jord præcis, hvor du har brug for den – uden at spærre for nabokontakten. Stikdåsen har 3 udtag, så du kan tilslutte flere enheder samme sted frem for at sprede dem på flere kontakter. Kabellængden på 3 m giver god rækkevidde til at nå fra væggen til skrivebord, tv-opsætning eller arbejdsbord. ## Praktisk til indendørs brug Stikdåsen er beregnet til indendørs brug og passer godt til faste installationer i hjem, kontor og værksted. Det vinklede stik fylder mindre i stikkontakten, hvilket er en fordel bag møbler eller andre steder med begrænset plads. ## Funktioner og materialer Udtagene har jordforbindelse til apparater, der kræver jord. Børnesikring i udtagene er med til at begrænse direkte adgang til kontakterne. Huset er udført i plast og har IP20-klassificering til tørre, indendørs rum. I pakken: 1 stk. stikdåse med jord med 3 m kabel.

Produktspecifikationer

Mærke: AV-Cables.dk
Kategori: Stikdåse med jord
Artikel nr.: 7828991006
EAN: 5715663955226
Varenr.: 86407
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse T11 3R med jord 3m, sort
170 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN125,04 kr125,04 krKøb
2Av-Cables DK129 kr129 krKøb
3CS MEGASTORE DK170 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m

PriceData har fulgt prisen på Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m i 160 dage. Laveste pris i perioden er 125,04 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 125,04 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Stikdåse T11 3R med jord - Sort - 3 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026125,04 kr22,96 kr (16%)
6. maj 2026148 kr22,96 kr (18%)
21. mar. 2026125,04 kr2,96 kr (2%)
20. mar. 2026128 kr2,96 kr (2%)
17. mar. 2026125,04 kr2,96 kr (2%)
16. mar. 2026128 kr2,96 kr (2%)
4. mar. 2026125,04 kr2,96 kr (2%)
3. mar. 2026128 kr2,96 kr (2%)
10. feb. 2026125,04 kr2,96 kr (2%)
6. feb. 2026128 kr62 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret