Gå til hovedindhold

Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm

StihlKædesaveEAN: 0795711340070
Pris fra 92 krtil 207 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 115 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stihl Picco Micro 3 (PM3) reservekæde til sav Mikro mejsel 76,2 / 8 mm (3 / 8")
92 kr
Til butik
Stihl Picco Micro 3 (PM3) reservekæde til sav Mikro mejsel 76,2 / 8 mm (3 / 8") billede

Produktinformation

Stihl Picco Micro 3 (PM3). Mærke kompatibilitet: Stihl, Skæreform: Mikro mejsel, Kæde, deling: 76,2 / 8 mm (3 / 8")

Produktspecifikationer

Mærke: STIHL
Artikel nr.: 36360000050
EAN: 0795711340070
Varenr.: 1001793364
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm
149 kr
Til butik
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stihl Savkæde 3/8" - 1.3 mm - 50 led
207 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK92 kr92 krKøb
2CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
3Almas Park & Fritid207 kr207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm

PriceData har fulgt prisen på Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 92 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Stihl Picco Micro 3 (PM3), Stihl, Micro mejsel, 76,2 / 8 mm (3 / 8), 1,3 mm, 35 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202692 kr15 kr (14%)
9. maj 2026107 kr46 kr (30%)
8. maj 2026153 kr1 kr (1%)
7. maj 2026152 kr4 kr (3%)
6. maj 2026156 kr49 kr (46%)
1. maj 2026107 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026106 kr76 kr (42%)
22. apr. 2026182 kr83 kr (84%)
18. apr. 202699 kr8 kr (7%)
13. apr. 2026107 kr75 kr (41%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret