Gå til hovedindhold

Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m²

STIGAEAN: 8008984872813
Pris fra 6.820 krtil 8.249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.429 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.759 kr 7. maj

Sammenlign priser på Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m² og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6820 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stiga A 6v Vista Robotplæneklipper Elektrisk 18 cm
6.820 kr
Til butik
Stiga A 6v Vista Robotplæneklipper Elektrisk 18 cm billede

Produktinformation

Stiga A 6v Vista - Robotplæneklipper - ledningfri - 2 Ah - 18 cm - 8.66 kg - 600 m²

Produktspecifikationer

Mærke: STIGA
Artikel nr.: 2R7114128/ST1
EAN: 8008984872813
Varenr.: 1003956644
Gå til Almas Park & Fritid
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stiga A6V Vista Robotplæneklipper
-14%6.895 kr
Før 7.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stiga A6V Vista Robotplæneklipper billede

Produktinformation

Stiga A6V Robotplæneklipper Intelligent plænepleje op til 600 m² Vil du have en tæt, stribet og velplejet græsplæne uden selv at bruge tid og kræfter? Stiga A6V robotplæneklipper er designet til mindre haver på op til 600 m² og kan håndtere op til 10 zon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stiga
Kategori: Robotplæneklipper
EAN: 8008984872813
Varenr.: STI2R7114128/ST1
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m²
7.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m²
7.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Stiga A 6v Vista Robotplæneklipper Elektrisk 18 cm
8.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m² koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.820 kr6.820 krKøb
2Almas Park & Fritid6.895 kr6.895 krKøb
3Boligcenter DK7.899 kr7.899 krKøb
4Vivas DK7.919 kr8.079 krKøb
5Ultrashop8.249 kr8.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m²

PriceData har fulgt prisen på Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m² i 111 dage. Laveste pris i perioden er 6.759 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 8.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.052 kr.

Den nuværende pris på 6.820 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m². Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Stiga A 6v robotplæneklipper - kompakt og effektiv til 600 m² de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20266.820 kr61 kr (1%)
7. maj 20266.759 kr64 kr (1%)
3. maj 20266.823 kr36 kr (1%)
1. maj 20266.859 kr80 kr (1%)
29. apr. 20266.939 kr36 kr (1%)
24. apr. 20266.903 kr83 kr (1%)
22. apr. 20266.820 kr119 kr (2%)
18. apr. 20266.939 kr36 kr (1%)
17. apr. 20266.903 kr36 kr (1%)
16. apr. 20266.939 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret