Gå til hovedindhold

Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion

FiskarsKogegrejEAN: 6424002019909
Pris fra 341 krtil 609 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 268 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305 kr 21. maj

Sammenlign priser på Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 341 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face - Stegepande - 28 cm - ikke-klæbende
341 kr
Til butik
Fiskars Hard Face - Stegepande - 28 cm - ikke-klæbende billede

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Farve: 4
Artikel nr.: 1075520
EAN: 6424002019909
Varenr.: 21798490
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fiskars Hard Face Frying Pan - 28 cm
349 kr
Til butik
Fiskars Hard Face Frying Pan - 28 cm billede

Produktinformation

Non-Stick stegepande 28 cm, Hard Face elsker en udfordring Brugervenligt køkkengrej, der kan klare krævende madlavning og høje temperaturer. Ceratec Superior belægning med fremragende non-stick egenskaber og ideel til høje temperaturer. Keramisk belægning - et let valg til madlavning. Krop lavet af 100% genanvendt aluminium.

Produktspecifikationer

Mærke: Fiskars
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1075520
EAN: 6424002019909
Varenr.: 3415404
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fiskars Hard Face stegepande Ceratec Superior 28 cm
-56%399 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande 28 cm med nonstick-belægning - Fiskars Hard Face
-31%449 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande 28 cm med nonstick-belægning - Fiskars Hard Face
-30%469 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Fiskars Stekpanna Hard Face 28 cm Keramisk 1075520
-17%478 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion
509,95 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stegepande Hard Face 28 cm Keramik 1075520
-13%609 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK341 kr380 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3KitchenTime DK399 kr448 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb
6Teknikproffset DK478 kr537 krKøb
7Gucca.dk509,95 kr509,95 krKøb
8Estore DK609 kr609 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion

PriceData har fulgt prisen på Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion i 182 dage. Laveste pris i perioden er 305 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 341 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Fiskars - Hard Face - Stegepande - 28 Cm - Non-stick - Induktion de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026341 kr9 kr (3%)
1. jun. 2026332 kr1 kr (0%)
31. maj 2026331 kr1 kr (0%)
29. maj 2026332 kr27 kr (9%)
21. maj 2026305 kr1 kr (0%)
17. maj 2026306 kr7 kr (2%)
18. apr. 2026313 kr28 kr (8%)
16. apr. 2026341 kr29 kr (9%)
15. apr. 2026312 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026313 kr24 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret