Gå til hovedindhold

SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs

SteelSeriesElektronikEAN: 5707119053242
Pris fra 889 krtil 1.099 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 771 kr 17. apr.

Sammenlign priser på SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Høretelefoner Sort
889 kr
Til butik
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Artikel nr.: 61673
EAN: 5707119053242
Varenr.: 1002233516
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs
899 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst gaming headset SteelSeries Arctis Nova 5P - sort
-8%959 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst gaming headset SteelSeries Arctis Nova 5P - sort billede

Produktinformation

SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløsGenereltAnbefalet brug: Spilkonsoltransportabel elektronikcomputerFunktioner: HurtigopladningGaming: JaKompatibilitet: Mac, WindowsProdukttype: Headset - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløsLydudgangBlænder: 40 mmBluetooth-version: Bluetooth 5.3Forbindelsesteknologi: TrådløsFølsomhed: 93 dBFrekvensrespons: 20 - 22000 HzHovedtelefonmodeller: Fuld størrelseImpedans: 36 OhmJusterbart pandebånd: JaLydeffekter: 360° Spatial AudioLydudgangsmodus: StereoMagnetmateriale: Neodymium magnetTotal harmonisk forvrængning (THD): <1%Trådløs teknologi: Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvensMikrofonDriftsmåde af mikrofon: TovejsEgenskaber: Tilbagetrækkelige mikrofonerFormfaktor: HeadsetmikrofonFølsomhed: -38 dBFrekvensrespons: 100 - 10000 HzStøjannullering: JaStøjannulleringsteknologi: Sonar ClearCastType: BoomFjernbetjeningStyring: Lydløslydstyrkestrøm tændt/slukketpartilstandQuick S...

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Høretelefoner med ledning
Vægt: 0.69g
EAN: 5707119053242
Varenr.: 1818370
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst gaming headset SteelSeries Arctis Nova 5P - sort
-8%979 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
SteelSeries Arctis Nova 5P Wireless gamingheadset PS5 (sort)
-9%999 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Høretelefoner Sort
1.059 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SteelSeries Arctis Nova 5P Trådløs Headset - Sort
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK889 kr889 krKøb
2CS MEGASTORE DK899 kr938 krKøb
3Boligcenter DK959 kr959 krKøb
4Vivas DK979 kr1.048 krKøb
5Komplett DK999 kr999 krKøb
6Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
7WEBdanes1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs

PriceData har fulgt prisen på SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs i 151 dage. Laveste pris i perioden er 771 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 920 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for SteelSeries Arctis Nova 5P - Til PlayStation - headset - fuld størrelse - Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens - trådløs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026889 kr7 kr (1%)
26. maj 2026896 kr11 kr (1%)
24. maj 2026885 kr6 kr (1%)
23. maj 2026891 kr1 kr (0%)
22. maj 2026892 kr6 kr (1%)
21. maj 2026898 kr10 kr (1%)
20. maj 2026888 kr7 kr (1%)
19. maj 2026895 kr11 kr (1%)
17. maj 2026884 kr6 kr (1%)
16. maj 2026890 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret