Gå til hovedindhold

SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel

SteelSeriesEAN: 5707119066075
Pris fra 388 krtil 569 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 388 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Steelseries Apex 3 TKL - US Tastatur RGB Kablet US engelsk
388 kr
Til butik
Steelseries Apex 3 TKL - US Tastatur RGB Kablet US engelsk billede

Produktinformation

Steelseries Apex 3 TKL - US. Tastatur formfaktor: Tenkeyless (80 - 87%), Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB. Type af baggrundslys: RGB LED. Anbefalet brug: Spil. Produktfarve: Lavendel

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Artikel nr.: 477530
EAN: 5707119066075
Varenr.: 1003836127
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Steelseries Apex 3 TKL Gaming Tastatur (levander)
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel
-13%549 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel billede

Produktinformation

Elegant gaming-tastatur i kompakt TKL-formatSteelSeries Apex 3 TKL i farven lavendel kombinerer et pladsbesparende design med farverig RGB-belysning, der giver din opsætning personlighed. TKL-formatet uden numerisk tastatur giver mere plads til musen - ideelt til gaming og små skriveborde. Det hvide/lavendel look og de dynamiske lyszoner skaber en flot, ensartet glød.Skabt til spil og hverdagUS-layout gør tastaturet velegnet til dig, der foretrækker amerikansk tastemarkering. De tydelige funktions- og piletaster hjælper dig hurtigt gennem både spil og daglige opgaver. RGB-lyset kan tilpasses, så du får dine foretrukne farver og effekter.Type: TKL gaming-tastaturLayout: USFarve: LavendelBelysning: RGBForbindelse: KabletModel: Apex 3 TKL...

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.21g
EAN: 5707119066075
Varenr.: 2007526
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel
-12%569 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK388 kr388 krKøb
2Komplett DK499 kr499 krKøb
3Boligcenter DK549 kr549 krKøb
4Vivas DK569 kr648 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel

PriceData har fulgt prisen på SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel i 33 dage. Laveste pris i perioden er 388 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 425 kr.

Den nuværende pris på 388 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for SteelSeries Apex 3 TKL gaming-tastatur - US-layout, lavendel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026388 kr111 kr (22%)
6. maj 2026499 kr111 kr (29%)
30. apr. 2026388 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret