Gå til hovedindhold

SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

SteelSeriesTastaturerEAN: 5707119046589
Pris fra 371 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 318 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 371 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Steelseries Apex 3 TKL Gaming Tastatur (sort)
371 kr
Til butik
Steelseries Apex 3 TKL Gaming Tastatur (sort) billede

Produktinformation

Steelseries Apex 3 TKL Gaming Tastatur (sort) - USB, nordisk, IP32, anti-ghosting, RGB, kompakt, n-tast, Whisper-Quiet Switches - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 64834
EAN: 5707119046589
Varenr.: 1202309
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Steelseries Apex 3 Tkl Tastatur Usb Qwerty Nordisk Sort Nordisk
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Steelseries Apex 3 Tkl Tastatur Usb Qwerty Nordisk Sort Nordisk billede

Produktinformation

Tenkeyless USB-tastaturlayout frigør plads på skrivebordet til mere jævn musebevægelse Whisper Quiet-switche leverer 20M lydløse tastetryk for lang levetid IP32 støv- og vandresistens holder tastaturet kørende efter spild Dedikerede medietaster og volumenrulle lader dig justere indstillinger hurtigt N-key rollover og anti-ghosting sikrer, at hvert tastetryk i spil bliver registreret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Steelseries
Kategori: Gaming tastatur
Artikel nr.: 64834
EAN: 5707119046589
Varenr.: 5011275287
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
SteelSeries Apex 3 TKL
449 kr
Til butik
SteelSeries Apex 3 TKL billede

Produktinformation

APEX 3 TKL er et top klasse tastatur med super stille taster, så dine teammates ikke bliver sure over at kunne høre det, Det har RGB lys med hele 8-zoner som kan reagere med spil og Discord. Der er også multimedia kontrol lige på tastaturet, så du kan skr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Gaming keyboards
EAN: 5707119046589
Varenr.: SP323
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
449 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SteelSeries Apex 3 TKL Tastatur 10 zone RGB Kabling Nordisk
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK371 kr371 krKøb
2Dustin DK436 kr522,25 krKøb
3WEBdanes449 kr449 krKøb
4Proshop DK449 kr488 krKøb
5Ultrashop689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 371 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 432 kr.

Den nuværende pris på 371 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for SteelSeries Apex 3 TKL - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026371 kr65 kr (15%)
16. apr. 2026436 kr13 kr (3%)
9. apr. 2026449 kr13 kr (3%)
8. apr. 2026436 kr13 kr (3%)
3. apr. 2026449 kr13 kr (3%)
2. apr. 2026436 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret