Gå til hovedindhold

SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort

SteelSeriesMus og trackballsEAN: 5707119044837
Pris fra 698 krtil 1.223 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 525 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 605 kr 2. apr.

Sammenlign priser på SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SteelSeries Aerox 5 Optisk Trådløs Kabling Sort
698 kr
Til butik
SteelSeries Aerox 5 Optisk Trådløs Kabling Sort billede

Produktinformation

SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - USB-C trådløs modtager - mat sort

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Artikel nr.: 62406
EAN: 5707119044837
Varenr.: 1000531648
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort
711 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus SteelSeries Aerox 5 trådløs/med kabel - mat sort
-6%749 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gaming mus SteelSeries Aerox 5 trådløs/med kabel - mat sort billede

Produktinformation

SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 - USB-C trådløs modtager - mat sortGenereltBredde: 6.82 cmDybde: 12.88 cmEnhedstype: MusErgonomisk design: JaFarve: Mat sortGaming: JaHøjde: 4.2 cmOversigt: HøjrehåndetProduktmateriale: ABS plasticTrådløs modtager: USB-C trådløs modtagerVægt: 74 gIndgangsudstyrAntal knapper: 9Bevægelsesopløsning: 18000 cpiEgenskaber: Scrollhjulpolytetrafluoroethylene (PTFE) feet9 programbare knapper168 million multifarvet oplysningZero Hardware Accelerationaftageligt kabel3 RGB-zonerAquaBarrier ProtectionSteelSeries TrueMove Air sensorQuantum 2.0 Wireless-teknoForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletGrænseflade: USB2.4 GHzBluetooth 5.0Præstation: 1 ms svartid40 G maksimum accelerationforespørgselshastighed: 1000 Hz400 tommer pr. sekundrealtids følsomheds-switching 100 - 18.000 cpiTeknologi i detektering af bevægelse: OptiskDiverseOverensstemmelsesstandarder: IP54Udstyr inkluderet: USB-kabel (Type-C til Type-A) SuperMeshProgrammer / Systemkrav

Produktspecifikationer

Mærke: SteelSeries
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.35g
EAN: 5707119044837
Varenr.: 1830895
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus SteelSeries Aerox 5 trådløs/med kabel - mat sort
-6%769 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SteelSeries Aerox 5 Optisk Trådløs Kabling Sort
829 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Steelseries Aerox 5 Wireless Gamingmus (sort)
851 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SteelSeries Aerox 5 Optisk Trådløs Kabling Sort Mus - GEEKD.dk
899 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SteelSeries Aerox 5 Wireless - Gaming Mus - Optisk - 9 knapper - Sort
1.223 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK698 kr698 krKøb
2CS MEGASTORE DK711 kr750 krKøb
3Boligcenter DK749 kr749 krKøb
4Vivas DK769 kr838 krKøb
5Ultrashop829 kr829 krKøb
6Komplett DK851 kr851 krKøb
7Geekd899 kr899 krKøb
8Proshop DK1.223 kr1.223 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort

PriceData har fulgt prisen på SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 602 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 829 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 690 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for SteelSeries Aerox 5 - Mus - ergonomisk - højrehåndet - optisk - 9 knapper - trådløs, kablet - 2.4 GHz, Bluetooth 5.0, USB - USB-C trådløs modtager - mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026698 kr7 kr (1%)
26. maj 2026705 kr7 kr (1%)
25. maj 2026698 kr7 kr (1%)
24. maj 2026705 kr7 kr (1%)
23. maj 2026698 kr6 kr (1%)
22. maj 2026704 kr1 kr (0%)
21. maj 2026705 kr7 kr (1%)
19. maj 2026698 kr6 kr (1%)
18. maj 2026704 kr6 kr (1%)
17. maj 2026698 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret