Gå til hovedindhold

Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet

SteelplayComputer – tilbehørEAN: 3760210999644
Pris fra 119 krtil 499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet
119 kr
Til butik
Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hovedtelefoner & Mikrofoner
Farve: 1
Artikel nr.: JVAMUL00143
EAN: 3760210999644
Varenr.: 9698870
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Steelplay Impulse Bluetooth Headset
120 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Steelplay Impulse Bluetooth Headset, Nintendo Switch
183 kr
Til butik
Steelplay Impulse Bluetooth Headset, Nintendo Switch billede

Produktinformation

Njut av komfort, stil och trådlös frihet i alla situationer!, Med Steelplay Impulse Bluetooth-hörlurar kan du fördjupa dig i spel och filmer eller lyssna på din favoritmusik och poddsändningar var som helst. Kompatibel med spelkonsoler, PC och mobila enheter. Tack vare den löstagbara mikrofonen och trådbunden eller trådlös anslutning anpassar Steelplay Impulse sig till alla behov. Egenskaper, Mjuka öronkuddar, Justerbart pannband, Den guldpläterade 3,5 mm-kontakten förbättrar ljudkvaliteten, Utrustad med löstagbar mikrofon, Integrerad volym- och mikrofonkontroll, Löstagbar 2 m flätad jackkabel, Laddas med en 1,5 meter flätad USB-C-kabel, Snygg och flexibel (trådlös och trådbunden användning), Lätt och bekväm, Tannoy, Diameter φ50 mm, Frekvensgång 50Hz-20KHz, Impedans 32±15%Ω, Känslighet 119±3db vid en frekvens på 1KHz, Mikrofon, Snygg och flexibel (trådlös och trådbunden användning), Roterande, avtagbar, Batteri, 1000 mAh (Li-Po).

Produktspecifikationer

Mærke: Steelplay
Kategori: Tilbehør
EAN: 3760210999644
Varenr.: C44512
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Steelplay Impulse Bluetooth Headset
-32%189,95 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Steelplay IMPULSE Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
315 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Steelplay Impulse Trødløs Headset - GEEKD.dk
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
2Proshop DK120 kr159 krKøb
3Teknikproffset DK183 kr242 krKøb
4Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
5CompuMail DK315 kr315 krKøb
6Geekd499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet

PriceData har fulgt prisen på Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet i 174 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 161 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Steelplay IMPULSE - Headset - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026119 kr1 kr (1%)
5. maj 2026120 kr1 kr (1%)
4. maj 2026121 kr1 kr (1%)
1. maj 2026120 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026121 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026120 kr2 kr (2%)
14. feb. 2026122 kr2 kr (2%)
11. feb. 2026124 kr1 kr (1%)
31. jan. 2026123 kr19 kr (13%)
11. dec. 2025142 kr19 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret