Gå til hovedindhold

Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm

StaubKogegrejEAN: 3272341026064
Pris fra 1.553 krtil 2.749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.196 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.443 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1553 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staub Cocotte - 26 cm diameter - 5.25 L Cherry Red
1.553 kr
Til butik
Staub Cocotte - 26 cm diameter - 5.25 L Cherry Red billede

Produktinformation

Cocotte med dække, 26 cm diameter, 5.25 L, rund, kirsebærrød

Produktspecifikationer

Mærke: Staub
Kategori: Gryder
Artikel nr.: 40509-840-0
EAN: 3272341026064
Varenr.: 3086070
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
STAUB Cocotte Rød
1.620 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm
1.677 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
STAUB Staub rund gryde i støbejern 5,2 l Rød
2.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.553 kr1.553 krKøb
2CompuMail DK1.620 kr1.620 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.677 kr1.677 krKøb
4KitchenTime DK2.749 kr2.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm

PriceData har fulgt prisen på Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.443 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 2.446 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.649 kr.

Den nuværende pris på 1.553 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Staub 40509-840-0, 5,2 L, Rød, Støbejern, Emalje, Frankrig, 26 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.553 kr80 kr (5%)
23. maj 20261.473 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.475 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.473 kr20 kr (1%)
15. apr. 20261.453 kr14 kr (1%)
1. apr. 20261.467 kr65 kr (4%)
31. mar. 20261.532 kr226,99 kr (13%)
29. mar. 20261.758,99 kr291,99 kr (20%)
26. mar. 20261.467 kr16 kr (1%)
25. mar. 20261.451 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret