Gå til hovedindhold

Nedis Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm

NedisHusholdningsapparaterEAN: 5412810400898
Pris fra 725 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 124 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 669 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 725 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | 150 kg | Hvid - WAST111WT
725 kr
Til butik
Nedis - Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | 150 kg | Hvid - WAST111WT billede

Produktinformation

Hæv din vaskemaskine eller tørretumbler 30 cm over gulvet med denne stabile vaskemaskinesokkel fra Nedis. Det gør det nemmere og mere ergonomisk at fylde og tømme maskinen, da du undgår at bøje dig unødigt og får bedre adgang til maskinens tromle.Soklen er fremstillet i slidstærkt metal, hvilket giver en stabil og langtidsholdbar base til dine hvidevarer. Den solide konstruktion modstår bøjning og deformation, selv under længere tids brug, og kan bære op til 150 kg – ideel til de fleste standard vaskemaskiner og tørretumblere.Vaskemaskinesoklen har en bredde på 610 mm, en højde på 300 mm og en dybde på 550 mm. Det enkle design uden skuffer eller trådkurve giver en minimalistisk og stærk platform, der er let at holde ren og passer diskret ind i vaskerummet.Justerbare støtteben gør det nemt at tilpasse soklen til ujævne gulve, så dine hvidevarer står stabilt. De hjælper også med at minimere vibrationer, hvilket både øger maskinens stabilitet og beskytter dit gulv.Opgrader din vaskerutine med en funktionel og robust vaskemaskinesokkel fra Nedis, og gør hverdagen nemmere og mere komfortabel.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Husholdningsapparater
Artikel nr.: 5412810400898
EAN: 5412810400898
Varenr.: 5412810400898
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | 150 kg | Hvid
739 kr
Til butik
Nedis Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | 150 kg | Hvid billede

Produktinformation

Placer din vaskemaskine eller tørretumbler 30 cm over gulvet med denne vaskemaskinesokkel fra Nedis. Det gør det nemmere at fylde og tømme maskinen. En vaskemaskinesokkel er en god løsning, hvis du ikke vil bøje dig så meget, når du fylder og tømmer maskinen. Støttebenene til ujævne gulve er nemme at justere og mindsker også vibrationerne. Soklen har en maksimal bæreevne på 150 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Vaskemaskine
EAN: 5412810400898
Varenr.: C70247
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm
800 kr
Til butik
Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm billede

Produktinformation

Placer din vaskemaskine eller tørretumbler 30 cm over gulvet med denne vaskemaskinesokkel fra Nedis. Det gør det nemmere at fylde og tømme maskinen.En vaskemaskinesokkel er en god løsning, hvis du ikke vil bøje dig så meget, når du fylder og tømmer maskin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Reservedele til Vaskmaskine og tørretumbler
EAN: 5412810400898
Varenr.: 2941626
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | 150 kg | Hvid
-13%849 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Butik24 DK725 kr725 krKøb
2Teknikproffset DK739 kr808 krKøb
3Elvvs.dk800 kr800 krKøb
4Estore DK849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm

PriceData har fulgt prisen på Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 669 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 800 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 728 kr.

Den nuværende pris på 725 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Stativ til vaskemaskine og tørretumbler | Højde: 300 mm | Bredde: 610 mm | Dybde: 550 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026725 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026724 kr15 kr (2%)
17. apr. 2026739 kr70 kr (10%)
14. mar. 2026669 kr83 kr (11%)
13. mar. 2026752 kr48 kr (6%)
12. mar. 2026800 kr131 kr (20%)
4. jan. 2026669 kr6 kr (1%)
22. dec. 2025675 kr125 kr (16%)
20. dec. 2025800 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret