Gå til hovedindhold

StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå

StarTech.comHubs og switchesEAN: 0065030893220
Pris fra 250 krtil 519 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 23. mar.

Sammenlign priser på StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 250 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå
250 kr
Til butik
StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå billede

Produktinformation

USB Expansion Hub (5G4AB-USB-A-HUB), Hub, 4 x USB 3.2 Gen 1 + 1 x micro-USB, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: USB hub
Artikel nr.: 5G4AB-USB-A-HUB
EAN: 0065030893220
Varenr.: 3150353
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
StarTech.com 4-Port Usb Hub - Usb 3.0
519 kr
Til butik
StarTech.com 4-Port Usb Hub - Usb 3.0 billede

Produktinformation

StarTech.com 4-Port USB Hub - USB 3.0 Øg kapaciteten på din computer med denne StarTech.com 4-Port USB Hub - USB 3.0 (varenummer: 5G4AB-USB-A-HUB). Denne kompakte og effektive enhed giver dig mulighed for at tilslutte op til fire USB-enheder til din compu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTechcom
Kategori: Forside
EAN: 0065030893220
Varenr.: 55875

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK250 kr289 krKøb
2Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 273 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 256 kr.

Den nuværende pris på 250 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for StarTech.com 5G4AB-USB-A-HUB USB hub - 4 ports - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026250 kr10 kr (4%)
23. mar. 2026240 kr11 kr (4%)
19. jan. 2026251 kr3 kr (1%)
17. jan. 2026254 kr7 kr (3%)
16. jan. 2026261 kr3 kr (1%)
14. jan. 2026264 kr11 kr (4%)
13. jan. 2026253 kr12 kr (5%)
12. jan. 2026265 kr3 kr (1%)
11. jan. 2026268 kr5 kr (2%)
10. jan. 2026273 kr26 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret