Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio /

StarTech.comKVM-switchesEAN: 0065030863735
Pris fra 3.263 krtil 3.292 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.262 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio / og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3263 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video (SV431HDU3A2) KVM / USB switch Monterbar på stativ
3.263 kr
Til butik
StarTech.com 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video (SV431HDU3A2) KVM / USB switch Monterbar på stativ billede

Produktinformation

Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio / USB + 3 x SuperSpeed USB - 1 lokalbruger - monterbar på stativ - AC 120/230 V / DC 9 - 12 V - for P/N: SV431RACK...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: SV431HDU3A2
EAN: 0065030863735
Varenr.: 991173897
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 4 Port HDMI KVM Switch With Built-in USB 3.0 Hub - 1080p
3.274 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio /
3.292 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio / koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio / koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.263 kr3.263 krKøb
2Proshop DK3.274 kr3.274 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.292 kr3.292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio /

PriceData har fulgt prisen på Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio / i 132 dage. Laveste pris i perioden er 3.175 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 3.422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.298 kr.

Den nuværende pris på 3.263 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio /. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Startech 4 Port HDMI KVM - HDMI KVM Switch - 1080p - USB 3.0 & Audio Support - KVM Video Switch (SV431HDU3A2) - KVM / USB switch - 4 x KVM / audio / de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.263 kr18 kr (1%)
30. maj 20263.281 kr11 kr (0%)
29. maj 20263.292 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.304 kr12 kr (0%)
27. maj 20263.316 kr53 kr (2%)
26. maj 20263.263 kr11 kr (0%)
25. maj 20263.274 kr8 kr (0%)
23. maj 20263.282 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.293 kr1 kr (0%)
20. maj 20263.294 kr30 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret