Gå til hovedindhold

Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub

AtenKVM-switchesEAN: 4710469340048
Pris fra 5.040 krtil 8.244 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.204 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.706 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5040 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ATEN CS1844 4-Port USB 3.0 4K HDMI Dual Display KVMP Switch
5.040 kr
Til butik
ATEN CS1844 4-Port USB 3.0 4K HDMI Dual Display KVMP Switch billede

Produktinformation

KVM / audio / USB switch, 4 x KVM / audio / USB, 1 lokalbruger, desktop

Produktspecifikationer

Mærke: ATEN
Kategori: KVM switch
Artikel nr.: CS1844-AT-G
EAN: 4710469340048
Varenr.: 2974009
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ATEN CS1844 KVMP KVM / audio / USB switch Desktop
5.197 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aten 4-Port True 4K HDMI Dual-View
6.119 kr
Til butik
Aten 4-Port True 4K HDMI Dual-View billede

Produktinformation

Aten 4-Port True 4K HDMI Dual-View - CS1844-AT-G Oplev enestående billedkvalitet og kontrol med Aten 4-Port True 4K HDMI Dual-View, varenummer CS1844-AT-G. Denne avancerede KVM-switch gør det muligt at administrere fire HDMI-computere fra én konsol med do...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aten
Kategori: Forside
EAN: 4710469340048
Varenr.: 20582
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub
8.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK5.040 kr5.040 krKøb
2CompuMail DK5.197 kr5.197 krKøb
3Ultrashop6.119 kr6.119 krKøb
4Dustin DK8.244 kr8.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub

PriceData har fulgt prisen på Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub i 165 dage. Laveste pris i perioden er 4.668 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 7.701 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.239 kr.

Den nuværende pris på 5.040 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Aten 4-port 4k Hdmi Dual-view Kvm Switch With Audio And Usb 3.0 Hub de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.040 kr155 kr (3%)
24. maj 20265.195 kr2 kr (0%)
22. maj 20265.197 kr922 kr (15%)
19. maj 20266.119 kr1.582 kr (21%)
18. maj 20267.701 kr1.582 kr (26%)
12. maj 20266.119 kr332 kr (6%)
6. maj 20265.787 kr1 kr (0%)
5. maj 20265.788 kr612 kr (12%)
3. maj 20265.176 kr77 kr (2%)
2. maj 20265.099 kr393 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret