Gå til hovedindhold

StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant

StarTech.comKVM-switchesEAN: 0065030893206
Pris fra 4.052 krtil 5.744 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.692 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.051 kr 28. maj

Sammenlign priser på StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4052 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com D86A2-4-PORT-8K-KVM
4.052 kr
Til butik
StarTech.com D86A2-4-PORT-8K-KVM billede

Produktinformation

KVM / audio / USB switch, 4 x KVM / audio / USB, 1 lokalbruger, desktop, TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: KVM switch
Artikel nr.: D86A2-4-PORT-8K-KVM
EAN: 0065030893206
Varenr.: 3239381
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant
5.275 kr
Til butik
StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant billede

Produktinformation

Startech 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant (D86A2-4-PORT-8K-KVM) - KVM / audio / USB switch - 4 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - TAA-kompatibel

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: D86A2-4-PORT-8K-KVM
EAN: 0065030893206
Varenr.: 1001903047
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Startech 4-port Displayport Kvm Switch 8k Med Usb Og Audio
5.744 kr
Til butik
Startech 4-port Displayport Kvm Switch 8k Med Usb Og Audio billede

Produktinformation

Styr fire pc'er fra én konsol via DisplayPort 1.4 Understøtter 8K 7680x4320 HDR med HDCP 1.4/2.2 for skarpt billede USB 3.2- og USB 2.0-hubs tilslutter hurtige lagringsenheder og USB-tilbehør Integreret lyd med flere hovedtelefonudgange og 3,5 mm konsolport Stålkabinet, LED-indikatorer, trykknapper og genvejstaster for nem kontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Startech
Kategori: 1-4 porte
Artikel nr.: D86A2-4-PORT-8K-KVM
EAN: 0065030893206
Varenr.: 5020013881

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.052 kr4.052 krKøb
2CompuMail DK5.275 kr5.275 krKøb
3Dustin DK5.744 kr5.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant

PriceData har fulgt prisen på StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant i 146 dage. Laveste pris i perioden er 3.981 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 5.365 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.528 kr.

Den nuværende pris på 4.052 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for StarTech.com 4-Port DisplayPort 1.4 KVM Switch, 8K 60Hz / 4K 144Hz, 2x USB 3.0 Ports, 4x USB 2.0 Ports, Hotkey Switching, TAA Compliant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.052 kr1 kr (0%)
28. maj 20264.051 kr410 kr (9%)
27. maj 20264.461 kr94 kr (2%)
26. maj 20264.555 kr46 kr (1%)
24. maj 20264.509 kr24 kr (1%)
23. maj 20264.533 kr24 kr (1%)
22. maj 20264.557 kr99 kr (2%)
20. maj 20264.458 kr24 kr (1%)
18. maj 20264.482 kr24 kr (1%)
17. maj 20264.506 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret