Gå til hovedindhold

Eaton Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop

EatonKVM-switchesEAN: 0037332188632
Pris fra 3.089 krtil 4.619 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.530 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3089 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop
3.089 kr
Til butik
Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop billede

Produktinformation

Eaton Tripp Lite series 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub - KVM / audio / USB switch - 4 x KVM / audio / USB - 1 lokalbruger - desktop - for P/N: U322-015

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B004-DPUA4-K
EAN: 0037332188632
Varenr.: 1000480149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eaton series 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub
3.144 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eaton 4-port Displayport Kvm Switch 4k 60hz
4.619 kr
Til butik
Eaton 4-port Displayport Kvm Switch 4k 60hz billede

Produktinformation

Styr fire DisplayPort-systemer fra ét tastatur, én mus og én skærm Understøtter op til 2560 x 1600 med DDC/DDC2 for at bevare skærmindstillinger Indbygget USB-hub med to USB 3.2 Gen1 Type-A og to USB 2.0-porte Integreret lydomskiftning med fire hovedtelefonudgange og fire mikrofonindgange Frontknapper og LED-statuslys gør skift hurtigere, inkluderer 1,8 m kabler...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eaton
Kategori: 1-4 porte
Artikel nr.: B004-DPUA4-K
EAN: 0037332188632
Varenr.: 5020020797

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.089 kr3.089 krKøb
2Proshop DK3.144 kr3.144 krKøb
3Dustin DK4.619 kr4.705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop

PriceData har fulgt prisen på Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.076 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 4.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.137 kr.

Den nuværende pris på 3.089 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Tripp Lite 4-Port DisplayPort KVM Switch w/Audio, Cables and USB 3.0 SuperSpeed Hub KVM / audio / USB switch Desktop de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.089 kr12 kr (0%)
27. maj 20263.101 kr12 kr (0%)
26. maj 20263.113 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.112 kr23 kr (1%)
23. maj 20263.089 kr12 kr (0%)
22. maj 20263.101 kr12 kr (0%)
20. maj 20263.089 kr24 kr (1%)
18. maj 20263.113 kr24 kr (1%)
16. maj 20263.089 kr12 kr (0%)
15. maj 20263.101 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret