Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid

StarTech.comNetværkskablerEAN: 0065030896795
Pris fra 104 krtil 123 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 18. maj

Sammenlign priser på Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid
104 kr
Til butik
Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Netværkskabler
Farve: 2
Artikel nr.: NLWH-1M-CAT6A-PATCH
EAN: 0065030896795
Varenr.: 9187838
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 1m CAT6a Ethernet Cable - 1 m - white - Hvid - 1m
104 kr
Til butik
StarTech.com 1m CAT6a Ethernet Cable - 1 m - white - Hvid - 1m billede

Produktinformation

White, Low Smoke Zero Halogen (LSZH), 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord, Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 1 m, S/FTP, CAT 6a, IEEE 802.3bt, halogenfri, formet, knastfri, strenget, hvid

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: NLWH-1M-CAT6A-PATCH
EAN: 0065030896795
Varenr.: 3120677
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 1m CAT6a Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W ++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord
123 kr
Til butik
StarTech.com 1m CAT6a Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W ++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord billede

Produktinformation

Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: NLWH-1M-CAT6A-PATCH
EAN: 0065030896795
Varenr.: 1000809218

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
2Proshop DK104 kr143 krKøb
3CompuMail DK123 kr123 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid

PriceData har fulgt prisen på Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - White - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026104 kr21 kr (25%)
18. maj 202683 kr21 kr (20%)
14. maj 2026104 kr85 kr (45%)
12. maj 2026189 kr54 kr (40%)
9. maj 2026135 kr15 kr (13%)
8. maj 2026120 kr31 kr (35%)
4. maj 202689 kr5 kr (5%)
3. maj 202694 kr5 kr (6%)
2. maj 202689 kr16 kr (22%)
11. feb. 202673 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret