Gå til hovedindhold

StarTech.com Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort

StarTech.comNetværkskablerEAN: 0065030895958
Pris fra 62 krtil 113 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort
62 kr
Til butik
Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Netværkskabler
Farve: 2
Artikel nr.: NLBK-1M-CAT6A-PATCH
EAN: 0065030895958
Varenr.: 9187820
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
StarTech.com 1m CAT6a Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W ++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord
63 kr
Til butik
StarTech.com 1m CAT6a Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W ++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord billede

Produktinformation

Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Artikel nr.: NLBK-1M-CAT6A-PATCH
EAN: 0065030895958
Varenr.: 1000809200
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
StarTech.com 1m CAT6a Ethernet Cable - 1 m - black - Sort - 1m
113 kr
Til butik
StarTech.com 1m CAT6a Ethernet Cable - 1 m - black - Sort - 1m billede

Produktinformation

Black, Low Smoke Zero Halogen (LSZH), 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord, Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 1 m, S/FTP, CAT 6a, IEEE 802.3bt, halogenfri, formet, knastfri, strenget, sort

Produktspecifikationer

Mærke: StarTech.com
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: NLBK-1M-CAT6A-PATCH
EAN: 0065030895958
Varenr.: 3120664

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
2CompuMail DK63 kr63 krKøb
3Proshop DK113 kr152 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort

PriceData har fulgt prisen på Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort i 172 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Startech 1m CAT6a Ethernet Cable - Black - Low Smoke Zero Halogen (LSZH) - 10GbE 500MHz 100W PoE++ Snagless RJ-45 w/Strain Reliefs S/FTP Network Patch Cord - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 1 m - S/FTP - CAT 6a - IEEE 802.3bt - halogenfri, formet, knastfri, strenget - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202662 kr2 kr (3%)
29. maj 202664 kr1 kr (2%)
28. maj 202665 kr2 kr (3%)
27. maj 202663 kr2 kr (3%)
26. maj 202665 kr2 kr (3%)
22. maj 202663 kr1 kr (2%)
21. maj 202662 kr1 kr (2%)
20. maj 202663 kr1 kr (2%)
15. maj 202662 kr1 kr (2%)
14. maj 202663 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret