Gå til hovedindhold

Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid

StarsMusiklegetøjEAN: 5713396302188
Pris fra 216 krtil 399,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 183,95 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 216 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid
-27%216 kr
Før 294 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid billede

Produktinformation

Sej Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth m.m. Invitér venner og familie til et sangshow! Fv. Hvid. fra 6+ år

Produktspecifikationer

Mærke: Stars
Kategori: Musik
Artikel nr.: 30218
EAN: 5713396302188
Varenr.: 2985056
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Stars Karaoke-maskine - hvid (30218)
373 kr
Til butik
Stars Karaoke-maskine - hvid (30218) billede

Produktinformation

Denne karaokemaskine har seje lyseffekter, en mikrofon og kan afspille en lang række sange. Maskinen har et udskifteligt batteri, AUX-indgang, USB-opladningskabel og bluetooth. Den er nem at bruge og giver dig mulighed for at finde din indre popstjerne frem. Størrelse: 33,5 x 20,2 x 18,2 cm, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Stars
Kategori: Instrumenter
EAN: 5713396302188
Varenr.: D07537
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid
378 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stars Karaoke Anlæg Med Mikrofon - Hvid
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK216 kr255 krKøb
2Teknikproffset DK373 kr432 krKøb
3CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
4Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid

PriceData har fulgt prisen på Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 216 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 75 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Stars Karaoke maskine med lyseffekter, mikrofon og Bluetooth, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026216 kr1 kr (0%)
22. maj 2026217 kr1 kr (0%)
21. maj 2026218 kr1 kr (0%)
20. maj 2026219 kr1 kr (0%)
19. maj 2026220 kr1 kr (0%)
18. maj 2026221 kr1 kr (0%)
17. maj 2026222 kr1 kr (0%)
16. maj 2026223 kr1 kr (0%)
15. maj 2026224 kr1 kr (0%)
14. maj 2026225 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret