Gå til hovedindhold

Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker

StanleyHovedtelefonerEAN: 1210001928114
Pris fra 999 krtil 1.200 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 959 kr 25. maj

Sammenlign priser på Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker
999 kr
Til butik
Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker billede

Produktinformation

Robust og praktisk køleboks til udendørs eventyr. Elastiknet i toppen til en termoflaske. Holder koldt i op til 36 timer.

Produktspecifikationer

Mærke: Outdoor
Kategori: køletasker
Størrelse: 1 L
EAN: 1210001928114
Varenr.: ST-46-014105
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - Outdoor Cooler - 15.1 L
1.199 kr
Til butik
Stanley - Outdoor Cooler - 15.1 L billede

Produktinformation

Køleboksen til en weekendtur, eller bilferien sydpå. Denne kæmpe køleboks holder føde- og drikkevarer kolde i op til 4 dage, og der er endda plads til at stille en 2L flaske oprejst. Kan fyldes med isterninger, og nemt tappes for smeltevand via taphanen i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køleboks
EAN: 1210001928114
Varenr.: 55417546768708
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Outdoor Cooler 15,1l (Grøn (DRIED PINE))
1.199 kr
Til butik
Stanley Outdoor Cooler 15,1l (Grøn (DRIED PINE)) billede

Produktinformation

Stanley Outdoor Cooler 15,1 l er fremstillet af BPA-fri plast med indvendig dobbeltvægget foam‑isolering, som kan holde is tyrkisk frossen i op til cirka 36 timer. Boksen har tætsluttende låg med kraftige lukkespænder og ergonomisk bærehåndtag, og top...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Køletasker og kølebokse
Farve: Grøn (DRIED PINE)
EAN: 1210001928114
Varenr.: 1210001928114
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley The Easy-carry Outdoor Cooler 15.1l Dried Pine - Køleboks
1.200 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Stanley The Easy-carry Outdoor Cooler 15.1l Dried Pine - Køleboks
1.200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoornu.dk999 kr999 krKøb
2HUNTERS´ POINT ApS1.199 kr1.199 krKøb
3Friluftsland.dk1.199 kr1.199 krKøb
4Outmore.dk1.200 kr1.200 krKøb
5MAXiPRO1.200 kr1.200 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker

PriceData har fulgt prisen på Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker i 171 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.200 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.048 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Stanley The Easy-Carry Outdoor Cooler / køleboks 15,1 L, dried pine - Kølebokse / køletasker de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026999 kr40 kr (4%)
25. maj 2026959 kr40 kr (4%)
24. maj 2026999 kr40 kr (4%)
20. maj 2026959 kr40 kr (4%)
8. maj 2026999 kr200 kr (17%)
7. maj 20261.199 kr143 kr (14%)
23. apr. 20261.056 kr143 kr (12%)
9. apr. 20261.199 kr131 kr (12%)
27. mar. 20261.068 kr131 kr (11%)
14. mar. 20261.199 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret