Gå til hovedindhold

Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm

StanleyVærktøjskasserEAN: 3253561829673
Pris fra 177 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 262 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 177 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley FMST82967-1 værktøjskasse og kasse Metal, Polykarbonat (PC) Sort, Transparent, Gul
177 kr
Til butik
Stanley FMST82967-1 værktøjskasse og kasse Metal, Polykarbonat (PC) Sort, Transparent, Gul billede

Produktinformation

Stanley FMST82967-1. Produkttype: Værktøjskasse, Materiale: Metal, Polykarbonat (PC), Produktfarve: Sort, Transparent, Gul. Bredde: 337 mm, Dybde: 440 mm, Højde: 119 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FMST82967-1
EAN: 3253561829673
Varenr.: 999833575
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm
368 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
STANLEY FATMAX FMST82967-1 sortimentskasse - metal/PC, 10 rum, sort/gennemsigtig/gul
419 kr
Til butik
STANLEY FATMAX FMST82967-1 sortimentskasse - metal/PC, 10 rum, sort/gennemsigtig/gul billede

Produktinformation

Robust sortimentskasse til smådele og værktøjHold skruer, bits, plugs og småt værktøj perfekt organiseret med STANLEY FATMAX FMST82967-1. Den praktiske sortimentskasse har 10 rum og et gennemsigtigt låg, så du hurtigt ser indholdet og sparer tid på byggepladsen eller i værkstedet. De solide metalspænder og det hængslede låg holder alt sikkert på plads under transport.Til håndværkere og gør‑det‑selvKassen er fremstillet i en kombination af metal og polycarbonat for styrke og lang holdbarhed. Den har bærehåndtag og låsefunktion, så indholdet forbliver organiseret. Perfekt til ordnet opbevaring i værktøjsopbevaring derhjemme eller i varevognen.Produkttype: Værktøjskasse/sortimentskasseMateriale: Metal og polycarbonat (PC)Farve: Sort, gennemsigtig, gulAntal rum: 10Låsning: JaHængslet låg: JaHåndtag: 1 stk.Hjul: NejVandtæt: NejMål (H × B × D): 11,9 × 33,7 × 44,0 cmPakkemængde: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Værktøjsopbevaring
Vægt: 6.67g
EAN: 3253561829673
Varenr.: 2133470
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
STANLEY FATMAX FMST82967-1 sortimentskasse - metal/PC, 10 rum, sort/gennemsigtig/gul
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK177 kr177 krKøb
2CS MEGASTORE DK368 kr407 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 639 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 247 kr.

Den nuværende pris på 177 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Stanley FMST82967-1, Værktøjskasse, Metal, Polykarbonat (PC), Sort, Transparent, Gul, 337 mm, 440 mm, 119 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026177 kr191 kr (52%)
28. maj 2026368 kr173 kr (89%)
24. maj 2026195 kr63 kr (24%)
23. maj 2026258 kr110 kr (30%)
21. maj 2026368 kr51 kr (12%)
14. maj 2026419 kr229 kr (121%)
13. maj 2026190 kr2 kr (1%)
9. maj 2026192 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026190 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026192 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret