Gå til hovedindhold

Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN))

StanleyFriluftslivLækagesikker propOutdoor og campingEAN: 6939236347747

Stanley Termokande 0,75L i rustfrit stål med lækagesikker prop og isoleret låg. Perfekt til outdoor aktiviteter med robust konstruktion og lang varmeholdning. Læs mere

Pris fra 449 krtil 496,93 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47,93 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 383 kr 25. maj

Sammenlign priser på Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN)) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley Legendary Classic 0,75 Hammertone Green
-10%449 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - Legendary Classic Bottle 0,75L
479 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN))
479 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75L, Hammertone Green
479,95 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stanley termokande Classic grøn 0,75 ltr
-27%496,93 kr
Før 682,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum449 kr449 krKøb
2HUNTERS´ POINT ApS479 kr479 krKøb
3Friluftsland.dk479 kr479 krKøb
4Pro Outdoor479,95 kr479,95 krKøb
5Globaltools.dk496,93 kr496,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Stanley Termokande 0,75L

Stanley

Stanley Termokande 0,75L i rustfrit stål med lækagesikker prop og isoleret låg. Perfekt til outdoor aktiviteter med robust konstruktion og lang varmeholdning.

• termokande
• termoflaske
• stanley flaske
• rustfrit stål termokande
• outdoor flaske
• termokop
• Outdoor og camping
• Lækagesikker prop

Beskrivelse

Stanley Termokande 0,75L er en robust og funktionel termoflaske fremstillet i rustfrit stål. Med sin karakteristiske grønne farve og slidstærke konstruktion er den bygget til at modstå slag, buler og fald, samtidig med at den bevarer temperaturen på din yndlingsdrik. Den lækagesikre dreje- og hældeprop giver bedre kontrol, mens det isolerede låg fungerer som en praktisk drikkekop. Med sin slanke form er den nem at holde og perfekt til outdoor aktiviteter, camping, vandring eller daglig brug.

Specifikationer

låg:isoleret med drikkekop funktion
prop:lækagesikker dreje- og hældeprop
farve:grøn
vægt:ca. 500 gram
højde:ca. 260 mm
bpa_fri:ja
diameter:ca. 89 mm
isolering:dobbelt væg
kapacitet:0,75 liter
materiale:rustfrit stål
køleholdning:op til 20 timer
varmeholdning:op til 20 timer

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder termokanden varmen?

Stanley termokanden kan holde væsker varme i op til 20 timer og kolde i op til 20 timer takket være den dobbelte vægkonstruktion.

Er termokanden lækagesikker?

Ja, den har en lækagesikker dreje- og hældeprop der sikrer at ingen væske siver ud, selv når den ligger på siden.

Kan låget bruges som kop?

Ja, det isolerede låg er designet til også at fungere som en drikkekop, hvilket gør den praktisk til udendørs brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN))

PriceData har fulgt prisen på Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN)) i 173 dage. Laveste pris i perioden er 383 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 420 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Stanley Classic Vacuum Bottle 0,75l (Grøn (HAMMERTONE GREEN)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026449 kr66 kr (17%)
25. maj 2026383 kr66 kr (15%)
24. maj 2026449 kr66 kr (17%)
20. maj 2026383 kr66 kr (15%)
9. maj 2026449 kr30 kr (6%)
23. feb. 2026479 kr80 kr (20%)
14. feb. 2026399 kr42,95 kr (10%)
13. feb. 2026441,95 kr42,95 kr (11%)
5. feb. 2026399 kr80 kr (17%)
4. feb. 2026479 kr80 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret