Gå til hovedindhold

Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn

StanleyBundkortRustfrit stålOutdoor og campingEAN: 6939236348393

Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth Flask i grøn med 230ml kapacitet. Holdbar rustfrit stål konstruktion til outdoor-eventyr og daglig brug. Læs mere

Pris fra 198 krtil 299,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 101,95 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn
198 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Stanley Wide Mouth Flask 0,23L Grøn
219 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stanley Classic Wide Mouth 0,23L Hammertone Green
219 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Classic Flask .23L
-12%220 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Classic Flask .23L - Hammertone Green
-12%220 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Classic Flask .23L - Hammertone Green
220 kr
Til butik
Gå til HUNTERS´ POINT ApS
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stanley - Classic Flask 0,23L - Hammertone Green
249 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Stanley Classic Flask 0.23l (Grøn (HAMMERTONE GREEN))
249 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stanley lommelærke Classic grøn 230ml
-28%295,27 kr
Før 407,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stanley Classic Flask 0,23L, Hammertone Green
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK198 kr237 krKøb
2Sportdres Fiskegrej.dk219 kr219 krKøb
3Outdoor i Centrum219 kr219 krKøb
4Outmore.dk220 kr220 krKøb
5MAXiPRO220 kr220 krKøb
6Koeletaske.dk220 kr220 krKøb
7HUNTERS´ POINT ApS249 kr249 krKøb
8Friluftsland.dk249 kr249 krKøb
9Globaltools.dk295,27 kr295,27 krKøb
10Pro Outdoor299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth Flask Grøn 230ml

Stanley

Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth Flask i grøn med 230ml kapacitet. Holdbar rustfrit stål konstruktion til outdoor-eventyr og daglig brug.

• stanley flaske
• termoflaske
• outdoor flaske
• hip flask
• spiritus flaske
• camping gear
• Outdoor og camping
• Rustfrit stål

Beskrivelse

Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth Flask er den perfekte companion til dine outdoor-eventyr. Denne 230ml termoflaske er fremstillet af holdbart rustfrit stål og designet til at modstå selv de hårdeste forhold. Den brede åbning gør det nemt at fylde og rengøre, mens det klassiske grønne design afspejler Stanleys ikoniske outdoor-æstetik. Flasken holder væsker kolde i op til 4 timer og kan bruges til spiritus eller andre drikke. Med sin kompakte størrelse passer den perfekt i rygsækken til camping, jagt eller andre friluftseventyr.

Specifikationer

farve:grøn
køling:op til 4 timer
åbning:bred åbning
kapacitet:230ml
materiale:rustfrit stål
anvendelse:spiritus og andre drikke
rengøring:let at rengøre
dimensioner:kompakt design

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder flasken væsker kolde?

Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth Flask holder væsker kolde i op til 4 timer takket være den rustfrie stål konstruktion.

Kan den bruges til spiritus?

Ja, flasken er designet til spiritus og andre alkoholiske drikke og er fremstillet af fødevaresikkert rustfrit stål.

Er den let at rengøre?

Ja, den brede åbning gør det meget nemt at fylde og grundigt rengøre flasken efter brug.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn

PriceData har fulgt prisen på Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn i 182 dage. Laveste pris i perioden er 198 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 225 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Stanley Classic Easy Fill Wide Mouth flaskefalsk 230 ml grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026198 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026199 kr26 kr (12%)
19. apr. 2026225 kr24 kr (10%)
13. apr. 2026249 kr1 kr (0%)
7. apr. 2026248 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026249 kr24 kr (11%)
23. mar. 2026225 kr23 kr (9%)
20. mar. 2026248 kr20 kr (9%)
17. mar. 2026228 kr16 kr (8%)
15. mar. 2026212 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret