Gå til hovedindhold

Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm

StanleyRedskaberEAN: 3253561975172
Pris fra 158 krtil 172 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-97-517 værktøjskasse og kasse Sort, Transparent, Gul
158 kr
Til butik
Stanley 1-97-517 værktøjskasse og kasse Sort, Transparent, Gul billede

Produktinformation

Stanley 1-97-517. Produktfarve: Sort, Transparent, Gul. Bredde: 446 mm, Dybde: 74 mm, Højde: 357 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-97-517
EAN: 3253561975172
Varenr.: 995087990
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Fatmax® Pro Organizer Metal Latch Water Seal Shallow
161 kr
Til butik
Stanley Fatmax® Pro Organizer Metal Latch Water Seal Shallow billede

Produktinformation

Heavy Duty handle and latches built-in wide handle for easy and stable portability. Metal hinges strong & tough Latches. Removable compartments removable cups for small parts and accessories. Water Seal

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoejskasser og lagersystemer
Artikel nr.: 1-97-517
EAN: 3253561975172
Varenr.: 3018025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm
172 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK158 kr158 krKøb
2Proshop DK161 kr200 krKøb
3CS MEGASTORE DK172 kr211 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm i 185 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026158 kr12 kr (7%)
22. maj 2026170 kr1 kr (1%)
21. maj 2026171 kr1 kr (1%)
18. maj 2026170 kr1 kr (1%)
17. maj 2026171 kr1 kr (1%)
15. maj 2026170 kr1 kr (1%)
13. maj 2026171 kr6 kr (3%)
12. maj 2026177 kr9 kr (5%)
6. maj 2026168 kr4 kr (2%)
5. maj 2026172 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret