Gå til hovedindhold

Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm

StanleyRedskaberEAN: 3253561975172
Pris fra 164 krtil 176 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 23. maj

Sammenlign priser på Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-97-517 værktøjskasse og kasse Sort, Transparent, Gul
164 kr
Til butik
Stanley 1-97-517 værktøjskasse og kasse Sort, Transparent, Gul billede

Produktinformation

Stanley 1-97-517. Produktfarve: Sort, Transparent, Gul. Bredde: 446 mm, Dybde: 74 mm, Højde: 357 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-97-517
EAN: 3253561975172
Varenr.: 995087990
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Fatmax® Pro Organizer Metal Latch Water Seal Shallow
166 kr
Til butik
Stanley Fatmax® Pro Organizer Metal Latch Water Seal Shallow billede

Produktinformation

Heavy Duty handle and latches built-in wide handle for easy and stable portability. Metal hinges strong & tough Latches. Removable compartments removable cups for small parts and accessories. Water Seal

Produktspecifikationer

Mærke: Stanley
Kategori: Vaerktoejskasser og lagersystemer
Artikel nr.: 1-97-517
EAN: 3253561975172
Varenr.: 3018025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm
176 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK164 kr164 krKøb
2Proshop DK166 kr205 krKøb
3CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 154 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 164 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Stanley 1-97-517, Sort, Transparent, Gul, 446 mm, 74 mm, 357 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026164 kr1 kr (1%)
2. jun. 2026163 kr5 kr (3%)
23. maj 2026158 kr12 kr (7%)
22. maj 2026170 kr1 kr (1%)
21. maj 2026171 kr1 kr (1%)
18. maj 2026170 kr1 kr (1%)
17. maj 2026171 kr1 kr (1%)
15. maj 2026170 kr1 kr (1%)
13. maj 2026171 kr6 kr (3%)
12. maj 2026177 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret