Gå til hovedindhold

Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm

Pris fra 369 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Stanley 1-95-617 værktøjskasse og kasse Metal, Plast Sort, Grå
369 kr
Til butik
Stanley 1-95-617 værktøjskasse og kasse Metal, Plast Sort, Grå billede

Produktinformation

Stanley 1-95-617. Produkttype: Værktøjskasse, Materiale: Metal, Plast, Produktfarve: Sort, Grå. Bredde: 666 mm, Dybde: 300 mm, Højde: 293 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1-95-617
EAN: 3253561956171
Varenr.: 998770480
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm
382 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stanley Metal & Plastic Toolbox
383 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Værktøjskasse Stanley FatMax - metal/plast, 36,6 l
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Værktøjskasse Stanley FatMax - metal/plast, 36,6 l
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK369 kr369 krKøb
2CS MEGASTORE DK382 kr421 krKøb
3Proshop DK383 kr422 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm

PriceData har fulgt prisen på Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 385 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Stanley 1-95-617, Værktøjskasse, Metal, Plast, Sort, Grå, 36,6 L, 28 kg, 666 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026369 kr1 kr (0%)
23. maj 2026368 kr7 kr (2%)
13. maj 2026375 kr2 kr (1%)
9. maj 2026377 kr2 kr (1%)
8. maj 2026375 kr1 kr (0%)
7. maj 2026374 kr1 kr (0%)
6. maj 2026375 kr2 kr (1%)
4. maj 2026377 kr2 kr (1%)
3. maj 2026375 kr1 kr (0%)
2. maj 2026374 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret