Gå til hovedindhold

Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A

StabiloHåndarbejde og hobbyEAN: 4006381215695
Pris fra 29 krtil 79,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50,95 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
STABILO BOSS highlighter sæt med 4 farver
29 kr
Til butik
STABILO BOSS highlighter sæt med 4 farver billede

Produktinformation

Arbejd som en BOSS Europas nr. 1 overstregningstusch: Siden introduktionen i 1971 har STABILO BOSS ORIGINAL været et populært valg for skolebørn, kontorarbejdere og designprofessionelle. Produktegenskaber: Den kan stå uden låg i op til 4 timer uden at tørre eller løbe tør. Har du haft en hektisk dag? Du behøver ikke bekymre dig, hvis du har glemt at sætte låget på igen. STABILO BOSS ORIGINAL kan nemt genopfyldes efter perioder med intensiv brug.

Produktspecifikationer

Mærke: STABILO
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 70/4
EAN: 4006381215695
Varenr.: 2805270
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stabilo boss original textmarker 2mm-5mm 4 stk.
39 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stabilo Boss® Original 4 stk.
49 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 stk. 4006381215695 Modsvarer: N/A
52,5 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Stabilo Overstregningstuscher - Boss - 4 Stk - Multifarvet
69,95 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tekstmarker Stabilo Boss 5 mm
74,44 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stabilo Boss Overstregningstusch - 4 Stk.
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK29 kr68 krKøb
2Hobbix39 kr39 krKøb
3CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
4InkClub DK52,5 kr52,5 krKøb
5Kids-world.dk69,95 kr69,95 krKøb
6RedOffice Konpap74,44 kr74,44 krKøb
7Gucca.dk79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A i 56 dage. Den nuværende pris er 29 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Stabilo Overstregningspen Stabilo Boss, 4 x 5 stk. 4006381215695-5 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 202629 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret