Gå til hovedindhold

Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk

StaedtlerHåndarbejde og hobbyEAN: 4007817304686
Pris fra 9,95 krtil 57 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 47,05 kr (83% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8,99 kr 18. maj

Sammenlign priser på Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk
-55%9,95 kr
Før 22 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk billede

Produktinformation

Staedtler Textsurfer Classic 364 er en overstregningstusch udviklet til tydelig markering af tekst i noter, dokumenter og studiemateriale. Den egner sig til både skole, studie og kontor, hvor det er vigtigt hurtigt at kunne fremhæve vigtige informationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch 1-5 mm
EAN: 4007817304686
Varenr.: 4007817304686
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tekstmarker Staedtler classic
-16%14,28 kr
Før 17 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tekstmarker Staedtler classic billede

Produktinformation

STAEDTLER® highlighter med ekstra meget blæk. Er Ink-jet-safe, hvilket betyder den kan anvendes på inkjet print og håndskrift uden, det tværes ud. Violet og turkis er copy proof og kan ses ved fotokopiering.• Let at åbne• Hurtig tørrende• K

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: Overstregningstush
EAN: 4007817304686
Varenr.: 188.2503 19
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Staedtler Textsurfer Classic 364 - Tekstmarker, Pink
14,94 kr
Til butik
Staedtler Textsurfer Classic 364 - Tekstmarker, Pink billede

Produktinformation

Denne Staedtler Textsurfer Classic 364 er en pink tekstmarker, som takket være den store ink-beholder er designet til at have en lang ydeevne. Der er tale om en genopfyldelig, marker, som er fremstillet med Inkjet Safe blæk, der ikke tværer overstregninge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overstregningspenne
EAN: 4007817304686
Varenr.: 11570514
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Overstregningspen Textsurfer rosa
20 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Overstregningstusch | Staedtler | 364-23 | Pink
22,44 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Staedtler TEXTSURFER CLASSIC, 10 STK, ROSA
57 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby9,95 kr9,95 krKøb
2RedOffice Konpap14,28 kr14,28 krKøb
3Nova Nordic A/S14,94 kr14,94 krKøb
4HUMA.dk20 kr20 krKøb
5Hertels Boresko22,44 kr22,44 krKøb
6Proshop DK57 kr96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 8,99 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 14,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 9,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Staedtler Textsurfer Classic Overstregningstusch Rosa 1-5mm - 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20269,95 kr
18. maj 20268,99 kr1,96 kr (18%)
16. maj 202610,95 kr3,99 kr (27%)
15. maj 202614,94 kr3,99 kr (36%)
10. maj 202610,95 kr3,33 kr (23%)
9. maj 202614,28 kr5,29 kr (59%)
7. maj 20268,99 kr4,74 kr (35%)
30. apr. 202613,73 kr4,74 kr (53%)
28. apr. 20268,99 kr1 kr (10%)
5. apr. 20269,99 kr3,74 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret